/  /  /  / Land Rover Defender z usterką pasów bezpieczeństwa
Land Rover

Land Rover

Zmień
Land Rover to brytyjska marka zaliczana do producentów z segmentu premium, która specjalizuje się w wytwarzaniu samochodów terenowych. Tworzy ona jedną grupę biznesową z Jaguarem w portfelu akcyjnym właściciela – indyjskiego koncernu Tata. Jest to, obok Jeepa, jedna z najdłużej obecnych na rynku marek zajmujących się produkcją pojazdów terenowych.
Dowiedz się więcej o marce
 

Land Rover Defender z usterką pasów bezpieczeństwa

UOKIK|

Jak poinformowała firma Jaguar Land Rover Polska, wybrane egzemplarze modelu Land Rover Defender mogą ewentualnie mieć usterkę fabryczną i w związku z tym zdecydowano się na ogłoszenie stosownej akcji serwisowej.

Według informacji przekazanej do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów przez firmę Jaguar Land Rover Polska, wybrane egzemplarze modelu Land Rover Defender (auta z roku modelowego 2011-2012, wyprodukowane w Wielkiej Brytanii) mogą ewentualnie mieć usterkę fabryczną.

Otóż w niektórych samochodach wsporniki pasów bezpieczeństwa przednich siedzeń mogą odczepić się w wyniku pęknięcia śrub mocujących, uniemożliwiając prawidłowe zadziałanie pasów w przypadku zderzenia.

Na rynku polskim omawianą kampanią naprawczą objętych jest 105 samochodów (lista numerów VIN patrz tutaj).

Bliższych informacji związanych z kampanią udziela JLR Polska, generalny importer Jaguar Land Rover w Polsce (Dział Obsługi Posprzedażnej; adres: ul. Szyszkowa 35/37, 02-285 Warszawa; tel.: +22 35 43 430; e-mail: jlr@jaguarlandrover.pl; www.landrover.pl).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama