/  /  /  /  / Pierwszy rok produkcji Range Rovera Evoque
Land Rover Range Rover

Land Rover Range Rover

Zmień
SegmentTerenowo Rekreacyjne / Klasa Wyższa
Cena496 900 zł - 1 020 600 zł (aktualizacja: 2017-06-29)
Emisja CO2182 g/km - 299 g/km
Żużycie paliwa6,9 L/100km - 12,8 L/100km
 

Pierwszy rok produkcji Range Rovera Evoque

Land Rover|
null
© Land Rover
nullnull

Zanim fabrykę Halewood równo rok temu opuścił pierwszy Range Rover Evoque, klienci na całym świecie złożyli zamówienia na 18 000 egzemplarzy. Zainteresowanie autem trwa nieprzerwanie i w ciągu zaledwie dziewięciu miesięcy sprzedaży model znalazł 80 000 nabywców.

Od momentu premiery Range Rover Evoque zdobywa uznanie zarówno wśród klientów, jak i specjalistów branży motoryzacyjnej. Ceniony jest nie tylko za wygląd i podobieństwo do modelu koncepcyjnego LRX, ale także za dynamiczne osiągi oraz przodujące w klasie możliwości jazdy w terenie.

Do tej pory zdobył ponad 110 znaczących nagród na całym świecie, m.in. Samochód Roku brytyjskiego magazynu Top Gear i World Design Car of the Year.

"Range Rover Evoque cieszy się ogromnym zainteresowaniem w Polsce i na całym świecie. Jesteśmy dumni, że naszym inżynierom udało się skonstruować samochód, który od momentu prezentacji modelu koncepcyjnego LRX skupia na sobie uwagę klientów oraz ekspertów z branży - powiedział Przemysław Szafrański, Brand Manager Land Rover.

Range Rover Evoque oferta modelowa z cennikiem

Zaprojektowany, skonstruowany i produkowany w Wielkiej Brytanii, Range Rover Evoque eksportowany jest do ponad 170 krajów.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Land Rover Range Rover