/  /  /  /  / Opony EfficientGrip SUV na wyposażeniu Land Rovera Evoque
Land Rover Range Rover Evoque

Land Rover Range Rover Evoque

Zmień
SegmentTerenowo Rekreacyjne / Klasa Średnia
Cena159 900 zł - 312 300 zł (aktualizacja: 2017-06-29)
Emisja CO2109 g/km - 201 g/km
Żużycie paliwa4,2 L/100km - 8,6 L/100km
 

Opony EfficientGrip SUV na wyposażeniu Land Rovera Evoque

Goodyear|
null
© Goodyear
nullnullnull

Opony Goodyeara zostały wybrane przez Land Rovera dla wersji Prestige nowego modelu Evoque. 19-calowe opony EfficientGrip SUV o rozmiarach 235/55R19 105V będą również oferowane jako opcjonalne wyposażenie dla wszystkich modeli Evoque na świecie poza Ameryką Północną.

Opony EfficientGrip z innowacyjną technologią oszczędzania paliwa (Fuel Saving Technology) obejmującą m.in. specjalny polimer, którego zastosowanie zmniejsza opory toczenia, sprzyjają redukcji emisji CO2 podczas jazdy samochodem.

Goodyear wprowadził opony EfficientGrip SUV pod koniec 2011 roku. Przeznaczone do pojazdów SUV i 4x4 opony łączą w sobie przyczepność charakterystyczną dla linii EfficientGrip z aktywną redukcją zużycia paliwa i emisji CO2 oraz cichszą jazdą. Opony dostępne są dla wielu pojazdów klasy SUV/4x4: luksusowych, pełnowymiarowych, standardowych, kompaktowych i sub-kompaktowych.

Range Rover Evoque to kompaktowy SUV klasy premium, który jest sprzedawany od czwartego kwartału ub. roku. Nowy model ma przyciągnąć grupę nowych klientów do marki Range Rover, a także sprostać coraz ostrzejszym ograniczeniom w zakresie emisji CO2 i ekonomiki spalania paliwa.

Model Evoque spotkał się z pozytywnym przyjęciem mediów i konsumentów, zdobywając ponad sto międzynarodowych nagród.

Europejski rynek SUV/4x4 rozwija się, a według prognoz popyt na takie pojazdy sięgnie kilku milionów sztuk w 2014 roku. Tym samym rośnie też zapotrzebowanie na wyspecjalizowane opony SUV/4x4.

"W firmie Goodyear skupiamy się na dwóch kluczowych obszarach, które definiują niemal wszystko, w co wierzymy i co robimy, to jest bezpieczeństwa i poszanowania dla środowiska naturalnego. Wartości te są równie ważne dla marki Land Rover, dlatego jesteśmy dumni z wyboru naszych opon do nowego Range Rovera Evoque - powiedział Hugues Despres, dyrektor marketingu Goodyeara w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Land Rover Range Rover Evoque