/  /  /  /  / Polska premiera Evoque
Land Rover Discovery

Land Rover Discovery 4

Zmień
SegmentTerenowo Rekreacyjne / Klasa Wyższa
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Polska premiera Evoque

Spółka|
null
© Land Rover
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

W sierpniu odbędzie się polska premiera najbardziej wyczekiwanego modelu Land Rovera. Będzie to Range Rover Evoque – luksusowy samochód terenowy ze sportową duszą. To największe wydarzenie motoryzacyjne tego lata w Warszawie.

Nowoczesny i ekologiczny Range Rover Evoque został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu kierowcom doskonałej równowagi pomiędzy sportową dynamiką, szybkim reagowaniem w czasie jazdy oraz wyrafinowanymi osiągami. Jest ucieleśnieniem koncepcyjnego modelu LRX. Jednocześnie jest to najlżejszy i najoszczędniejszy model samochodu ze stajni Land Rovera.

Głównym celem przy tworzeniu tego modelu Range Rovera było zwiększenie precyzji kierowania oraz zwinności przy niższej prędkości, by pojazd szybciej reagował i był bardziej ekscytujący również w warunkach miejskich. To także bardzo ekologiczny model samochodu, który osiąga poziom emisji CO2 poniżej 130 g.

„Już w sierpniu odbędzie się polska premiera Range Rovera Evoque. Jest to jedno z największych wydarzeń motoryzacyjnych 2011 roku. Model ten buzi dużą ciekawość i zainteresowanie, a polscy klienci złożyli już ponad 40 zamówień. Jego cena zaczyna się już od 160 000 zł brutto - mówi Przemysław Szafrański, brand manager marki Land Rover.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama