/  /  /  /  / Nowy autoryzowany serwis Land Rover w Szczecinie
Land Rover Discovery

Land Rover Discovery 4

Zmień
SegmentTerenowo Rekreacyjne / Klasa Wyższa
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Nowy autoryzowany serwis Land Rover w Szczecinie

JLR Polska|
null
© JLR Polska
null

Generalny importer samochodów Jaguar i Land Rover rozwija sieć autoryzowanych serwisów marki Land Rover w Polsce. W październiku do grona partnerów dołączyła spółka Drewnikowski. Nowy szczeciński serwis mieści się przy ul. A. Citroena 1.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
"Sieć dealerska oraz serwisowa marki Land Rover stale się rozwija, aby zapewnić klientom jak najlepszy dostęp do usług zgodnych ze standardami marek premium. Profesjonalna obsługa nie tylko w momencie zakupu, ale przede wszystkim w trakcie użytkowania samochodu to kluczowy element potwierdzający prestiż marki - podkreśla Marcin Dąbrowski, wiceprezes dyrektor zarządzający JLR Polska.

W szczecińskim obiekcie znajduje się wielostanowiskowy serwis, który posiada pełne wyposażenie w urządzenia diagnostyczne i narzędzia specjalistyczne.

Serwis oferuje także możliwość przechowania opon, zamówienia akcesoriów i części zamiennych czy ubezpieczenia samochodu.

Klienci mają każdorazowo zapewniony samochód zastępczy na czas naprawy.

W roku bieżącym spółka JLR Polska rozszerzyła sieć dealerską o nowoczesne salony w Krakowie oraz Rzeszowie. Obecnie samochody Land Rover można kupić i serwisować w 11 placówkach w największych miastach Polski.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama