/  /  /  /  / SUV w sam raz dla kobiety
Land Rover Defender

Land Rover Defender

Zmień
SegmentTerenowo Rekreacyjne / Klasa Średnia
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

SUV w sam raz dla kobiety

Land Rover|
null
© Land Rover
nullnullnullnullnull

Kobiecy magazyn motoryzacyjny "Woman On Wheels" przyznał nagrody dla najlepszych aut roku w 10 kategoriach. Wśród nagrodzonych modeli znalazł się Range Rover Evoque, który zdobył tytuł Kobiecego Samochodu Roku w kategorii SUV.

Konkursy motoryzacyjne służą prezentacji trendów i preferencji zarówno na rynku, jak i wśród użytkowników. Coraz popularniejsze stają się plebiscyty dla kobiet, jak organizowany przez południowoafrykański magazyn "Woman On Wheels" konkurs o tytuł Kobiecego Samochodu Roku.

W tegorocznej edycji jury, w którym zasiadły wyłącznie kobiety, wybrało 10 najlepszych samochodów roku w 10 kategoriach. W głosowaniu wzięli udział także internauci.

Wśród nagrodzonych modeli znalazł się najnowszy model Land Rovera czyli Range Rover Evoque, uznany najbardziej kobiecym SUV-em.

Kobiecy Samochód Roku 2011

"Kobiety są wzrokowcami, ale z praktycznymi potrzebami. Liczy się dla nich elegancja i wyrafinowana stylistyka, ale także moc oraz właściwości jezdne. Właśnie dlatego Range Rover Evoque cieszy się coraz większym uznaniem wśród kobiet, jest ikoną designu ze sportową duszą - mówi Przemysław Szafrański, brand manager Land Rovera.

Poza wyjątkowym wyglądem Evoque to także najlżejszy i najoszczędniejszy model Range Rovera. Moc, właściwości jezdne oraz dynamikę zapewnia m.in. silnik benzynowy 240 KM Si4 o pojemności 2 litrów, z bezpośrednim wtryskiem paliwa i doładowaniem mechanicznym. Bezpieczeństwo i komfort jazdy potwierdza maksymalne pięć gwiazdek w testach zderzeniowych Euro NCAP.

Range Rover Evoque zdobył do tej pory ponad 90 nagród na całym świecie, m.in. tytuł Samochodu Roku 2011 według magazynu Top Gear oraz Auto Express, Truck of the Year 2012 w Stanach Zjednoczonych, czy Stuff Gagdets Awards w kategorii Najlepszy Samochód według magazynu Stuff. Jest także nominowany do konkursu na kobiecy samochód roku – Women’s World Car Of The Year (w kategorii: samochód luksusowy).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Land Rover Defender