/  /  /  /  / Polska: Akcja przywoławcza u Land Rovera
Land Rover Defender

Land Rover Defender

Zmień
SegmentLekkie dostawcze / Pick-upŚrednie dostawcze / Pick-up
Emisja CO2--
Żużycie paliwa--
 

Polska: Akcja przywoławcza u Land Rovera

UOKIK|

Jak poinformowała firma JLR Polska, niektóre egzemplarze modelu Land Rover Defender mogą ewentualnie mieć usterkę i w związku z tym zdecydowano się na ogłoszenie stosownej akcji naprawczej.

Firma JLR Polska powiadomiła Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, że niektóre egzemplarze modelu Land Rover Defender mogą ewentualnie mieć usterkę i w związku z tym zdecydowano się na ogłoszenie stosownej akcji naprawczej.

W samochodach wyprodukowanych w Wielkiej Brytanii pomiędzy 7 czerwca 2007 r. a 13 lutego 2008 nie można ewentualnie wykluczyć możliwości wystąpienia obniżonej skuteczności hamulca pomocniczego (ręcznego). Problem ten spowodowany byłby wyciekiem oleju z uszczelniacza tylnego wałka zdawczego skrzyni rozdzielczej, który w ten sposób zanieczyszcza szczęki hamulcowe hamulca pomocniczego.

Na polskim rynku omawiana akcja naprawcza dotyczy 106 samochodów Land Rover Defender.

Samochody zidentyfikowane po numerze VIN zostaną sprawdzone zarówno podczas umówionych, jak i nieumówionych wizyt w serwisie. Ewentualna naprawa będzie polegała na bezpłatnej wymianie uszczelniacza, a w uzasadnionych przypadkach również szczęk hamulca pomocniczego (ręcznego). Właściciele pojazdów zostaną powiadomieni listownie.

Bliższe szczegóły w linku poniżej.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Land Rover Defender