/  /  /  /  / Nowy salon w sieci dealerskiej JLR Polska
Land Rover Defender

Land Rover Defender

Zmień
SegmentLekkie dostawcze / Pick-upŚrednie dostawcze / Pick-up
Emisja CO2--
Żużycie paliwa--
 

Nowy salon w sieci dealerskiej JLR Polska

JLR Polska|
null
© JLR Polska
null

Do sieci dealerskiej JLR Polska, generalnego importera samochodów Jaguar i Land Rover, dołączył salon Auto Centrum w Rzeszowie. Sieć placówek prowadzących sprzedaż oraz obsługę serwisową brytyjskich marek liczy obecnie 11 salonów.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
W dwukondygnacyjnym obiekcie o powierzchni 450 m2 wyeksponowano wszystkie samochody będące w ofercie zarówno marki Jaguar, jak i Land Rover.

"Sieć dealerska JLR Polska stale się powiększa. Salon w Rzeszowie jest drugim nowym obiektem, który dołączył w 2012 roku do placówek prowadzących sprzedaż oraz obsługę serwisową samochodów Jaguar i Land Rover. Rozwój w Polsce południowo-wschodniej podyktowany jest rosnącym zapotrzebowaniem na nasze samochody, a także dążeniem do wzrostu satysfakcji naszych klientów w zakresie obsługi posprzedażnej - powiedział Marcin Dąbrowski, wiceprezes dyrektor zarządzający JLR Polska.

Salon, urządzony zgodnie z najwyższymi standardami brytyjskich marek, połączony jest z 6-stanowiskowym serwisem oraz Stacją Kontroli Pojazdów przeznaczoną do przeglądów rejestracyjnych.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Land Rover Defender