/  /  /  /  / JLR Polska rozszerza sieć dealerską
Land Rover Defender

Land Rover Defender

Zmień
SegmentLekkie dostawcze / Pick-upŚrednie dostawcze / Pick-up
Emisja CO2--
Żużycie paliwa--
 

JLR Polska rozszerza sieć dealerską

JLR Polska|
null
© JLR Polska
nullnullnullnullnullnullnull

JLR Polska, jako generalny importer samochodów Jaguar i Land Rover, rozwija swoją sieć dealerską. W kwietniu do autoryzowanych przedstawicieli marek w Polsce dołączył krakowski Car-Master.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Obecnie sieć placówek prowadzących sprzedaż oraz obsługę serwisową samochodów Jaguar i Land Rover na terenie Polski obejmuje 10 salonów.

Obiekt dealerski w Krakowie, przy ulicy Jasnogórskiej 97, ma powierzchnię ponad 4700 m2, na których wyeksponowano wszystkie samochody z aktualnej oferty Jaguara: XF, XK i XJ oraz pełną gamę modeli marki Land Rover, od terenowego Defendera, przez wszechstronne Discovery 4, po prestiżowego Range Rovera.

Salon został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu klientom najwyższego komfortu podczas realizacji zamówienia.

"Rozwój sieci dealerskiej podyktowany jest stale zwiększającym się zainteresowaniem markami Jaguar i Land Rover. Sprzedaż samochodów w 2011 roku osiągnęła poziom blisko tysiąc egzemplarzy. Brytyjskie marki segmentu premium są atrakcyjną ofertą dla wymagających Polaków - powiedział Marcin Dąbrowski, wiceprezes dyrektor zarządzający JLR Polska.

Nowy obiekt dealerski Jaguar Land Rover w Krakowie składa się z nowoczesnego salonu samochodowego, wielostanowiskowego serwisu, wydzielonej narzędziowni do naprawy silników oraz Stacji Kontroli Pojazdów przeznaczonej do przeglądów rejestracyjnych.

W zaaranżowanej na piętrze CarMasterCafe, udekorowanej kompozycją z naturalnych kwiatów na ścianie, klienci mogą wypić kawę lub angielską herbatę w oczekiwaniu na finalizację swojego zamówienia. Na terenie dealerstwa znajdują się także trzy myjnie samochodowe oraz przechowalnia opon. Salon oferuje samochody zastępcze i transport alternatywny.

Krakowski salon Jaguar Land Rover znajduje się w pobliżu nowo budowanej galerii handlowej, która będzie jednym z największych tego typu obiektów w Polsce.

"Przeszliśmy audyt kontrolny z ramienia generalnego importera, który potwierdził nasze profesjonalne przygotowanie do świadczenia usług zgodnych ze standardami marek premium. Chcemy pokazać klientom nowatorskie i profesjonalne podejście do biznesu motoryzacyjnego nie tylko w chwili zakupu, ale także w trakcie użytkowania nabytych u nas samochodów - mówi Piotr Albiński, dyrektor handlowy Car-Master.

W bieżącym roku JLR Polska planuje rozszerzenie sieci dealerskiej o kolejny salon, który będzie zlokalizowany w Rzeszowie.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Land Rover Defender