/  /  /  / Range Rover Evoque Adventure Tour w Warszawie
Land Rover

Land Rover

Zmień
Land Rover to brytyjska marka zaliczana do producentów z segmentu premium, która specjalizuje się w wytwarzaniu samochodów terenowych. Tworzy ona jedną grupę biznesową z Jaguarem w portfelu akcyjnym właściciela – indyjskiego koncernu Tata. Jest to, obok Jeepa, jedna z najdłużej obecnych na rynku marek zajmujących się produkcją pojazdów terenowych.
Dowiedz się więcej o marce
 

Range Rover Evoque Adventure Tour w Warszawie

null
© Land Rover
nullnullnull

W dniach 23-24 września do Warszawy przybędzie Range Rover Evoque Urban Adventure Tour. Jak informują organizatorzy, wstęp na imprezę jest bezpłatny.

Podczas tego wyjątkowego wydarzenia pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie uczestnicy będą mogli skonfigurować Evoque'a swoich marzeń, wziąć udział w ekstremalnej jeździe Range Roverem po specjalnym terrapodzie oraz podziwiać występy 3RUN, czyli zespołu freerunnerów, który na swoim koncie ma już 15 rekordów Guinessa.

Range Rover Evoque to przełomowy i niepowtarzalny projekt, który zdobył już ponad sto nagród na całym świecie i pomógł wykreować zupełnie nowy segment na rynku miejskich samochodów SUV klasy premium.


Gdzie i kiedy?
Miejsce: Warszawa, plac Defilad przy PKiN
(od ul. Marszałkowskiej)
Data: 23-24 września
Godz.: 11.00-18.30
Wstęp bezpłatny  
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama