/  /  /  / Nowa centrala Jaguar Land Rover na Europę będzie w Niemczech
Land Rover

Land Rover

Zmień
Land Rover to brytyjska marka zaliczana do producentów z segmentu premium, która specjalizuje się w wytwarzaniu samochodów terenowych. Tworzy ona jedną grupę biznesową z Jaguarem w portfelu akcyjnym właściciela – indyjskiego koncernu Tata. Jest to, obok Jeepa, jedna z najdłużej obecnych na rynku marek zajmujących się produkcją pojazdów terenowych.
Dowiedz się więcej o marce
 

Nowa centrala Jaguar Land Rover na Europę będzie w Niemczech

null
© Land Rover
null

Według informacji serwisu branżowego Automobilwoche, nowa centrala Jaguar Land Rover zostanie przeniesiona z Wielkiej Brytanii do Niemiec.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Jeszcze w tym roku europejska centrala Jaguar Land Rover zostanie przeniesiona do miejscowości Schwalbch niedaleko Frankfurtu. Będzie tam pracować około 60 osób, przy czym tylko niewielka liczba specjalistów przeniesie się tam z Wielkiej Brytanii.

Na region europejski w strukturach Jaguar Land Rover przypadają wszystkie krajowe rynki kontynentu łącznie z Turcją oraz Izraelem, ale poza Wyspami Brytyjskimi oraz Rosją.

Jaguar Land Rover to aktualnie jeden z najszybciej rozwijających się producentów motoryzacji w Europie.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Najnowsze wiadomości - Land Rover

Reklama