/  /  /  / Akcja naprawcza Land Rover Defender [AKTUALIZACJA]
Land Rover

Land Rover

Zmień
Land Rover to brytyjska marka zaliczana do producentów z segmentu premium, która specjalizuje się w wytwarzaniu samochodów terenowych. Tworzy ona jedną grupę biznesową z Jaguarem w portfelu akcyjnym właściciela – indyjskiego koncernu Tata. Jest to, obok Jeepa, jedna z najdłużej obecnych na rynku marek zajmujących się produkcją pojazdów terenowych.
Dowiedz się więcej o marce
 

Akcja naprawcza Land Rover Defender [AKTUALIZACJA]

UOKIK|

Firma JLR Polska powiadomiła Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów o aktualizacji zgłoszenia z dnia 3 lipca, dotyczącego samochodów Land Rover Defender z roku modelowego 2011-2012, wyprodukowanych w Wielkiej Brytanii, które objęto akcją naprawczą.

Generalny importer poinformował, że w niektórych samochodach Land Rover Defender w wyniku pęknięcia śrub mocujących odczepić mogą się nie tylko wsporniki pasów bezpieczeństwa przednich siedzeń, ale również i tylnych.

Zmianie uległa lista numerów VIN (nowa obowiązująca lista PATRZ TUTAJ).

Bliższych informacji związanych z kampanią udziela JLR Polska generalny importer Jaguar Land Rover w Polsce (Dział Obsługi Posprzedażnej; adres: ul. Szyszkowa 35/37, 02-285 Warszawa; tel.: +22 35 43 430; e-mail: jlr@jaguarlandrover.pl; www.landrover.pl).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama