/  /  /  / Nowa Lancia Ypsilon debiutuje w wersji Black&Red
Lancia

Lancia

Zmień
Lancia oprócz bogatej historii zasłynęła przede wszystkim z bardzo udanych modeli rajdowych, które używane były głównie podczas rajdowych mistrzostw świata. Obecnie marka nastawia się bardziej na klienta zamożnego produkując samochody z segmentu premium. Przez wiele lat modele włoskiej marki rozpoznawane były dzięki charakterystycznemu nazewnictwu, zaczerpniętemu z greckiego alfabetu.
Dowiedz się więcej o marce
 

Nowa Lancia Ypsilon debiutuje w wersji Black&Red

Lancia|
null
© Lancia
nullnullnullnullnull

Nowa wersja Black&Red Lancii Ypsilon, dostępna z silnikiem 1.2 Fire EVO II o mocy 69 KM i silnikiem turbodiesla 1.3 MultiJet II o mocy 95 KM, zadebiutowała podczas wystawy samochodowej w Bolonii (3-11 grudnia).

Oferowany za tę samą cenę co model w wersji Gold, model z nowym pakietem wyposażenia został zaprojektowany jako alternatywa dla młodszych klientów płci męskiej, którzy preferują opcje związane ze sportowym stylem i technologią audio.

Zespół z Centrum Stylizacji Lancii (Lancia Style Centre) zwrócił szczególną uwagę na wyrafinowaną kolorystykę Lancii Ypsilon Black&Red, począwszy od nadwozi dostępnych w czterech kolorach: całym czerwonym w odcieniu Argilla Red, całym czarnym w odcieniu Vulcano Black, z trójwarstwowym lakierem w odcieniu Fiamma Red i z czerwonym nadwoziem w odcieniu Argilla Red połączonym z czarnym dachem Vulcano Black.

Nowy Fiat Panda. Włoska premiera

W harmonii z wyglądem zewnętrznym, nowa wersja oferuje młodzieżowe i żywiołowe wnętrze, które wyróżnia się elementami foteli, deski rozdzielczej i paneli drzwiowych występujących na przemian w kolorze czerwieni i czerni.

Zatem najnowszy pakiet wyposażenia mini flagowca potwierdza, że kolor modelu Ypsilon nie jest tylko kwestią dobrego wyglądu, ale integralną częścią filozofii produktu, której elementem składowym jest elegancja, atrakcyjność, osobowość, zabawa, kreatywność, styl i największe możliwości dostosowania samochodu do wymagań klienta.

Lancia Ypsilon Black&Red oferuje w ramach standardowego wyposażenia manualne sterowanie klimatyzacją, muzyczny system Hi-Fi 360 stopni, 15-calowe aluminiowe felgi, okna z przyciemnianymi szybami, radio i odtwarzacz CD/MP3, centralny zamek sterowany pilotem regulację wysokości kierownicy, elektrycznie sterowane szyby przednie, tylną kanapę dzieloną na pół i fotel kierowcy z regulacją wysokości.

Pod względem bezpieczeństwa standardowe wyposażenie stanowi ABS + EBD, ESC (elektroniczna kontrola stabilności) wraz z systemem zapobiegającym poślizgowi kół ASR (Anti Slip Regulation) i mechanizmem Hill Holder, który eliminuje ryzyko cofnięcia się pojazdu podczas ruszania pod górę, przednie i boczne poduszki powietrzne i mocowania fotelików dziecięcych Isofix (standard włoski).

Skoro Ypsilon Black&Red stanowi dodatkowy plus dla młodego klienta, to pakiet wyposażenia Gold stanowi kontynuację idealnego rozwiązania dla bardziej dojrzałych klientów, którzy wymagają wyposażenia związanego z komfortem, personalizacją i którzy przywiązują szczególną wagę do szczegółów, takich jak skórzane pokrycie kierownicy i dźwigni zmiany biegów, lusterka sterowane elektrycznie i wyrafinowana tapicerka Castiglio.

Debiutowi Ypsilon Black&Red towarzyszy oryginalna kampania komunikacyjna w różnych mediach BTL. W szczególności wykonany zostanie plakat o koncepcji "Nudę odstępuję Tobie". Pokazuje on bezbarwne obiekty i sytuacje pozbawione życia z ostateczną zachętą do wyłamania się z monotonii i do wybrania Lancii Ypsilon Black&Red, która z definicji i pod względem wyposażenia nie ma nic wspólnego z jednobarwnością i monotonią.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane

Najnowsze wiadomości - Lancia

Reklama