/  /  /  / Lancia i Jeep na dużym plusie
Lancia

Lancia

Zmień
Lancia oprócz bogatej historii zasłynęła przede wszystkim z bardzo udanych modeli rajdowych, które używane były głównie podczas rajdowych mistrzostw świata. Obecnie marka nastawia się bardziej na klienta zamożnego produkując samochody z segmentu premium. Przez wiele lat modele włoskiej marki rozpoznawane były dzięki charakterystycznemu nazewnictwu, zaczerpniętemu z greckiego alfabetu.
Dowiedz się więcej o marce
 

Lancia i Jeep na dużym plusie

null
© Jeep
null

W okresie od stycznia do września zarejestrowano na rynku niemieckim łącznie 7 575 nowych samochodów marki Lancia oraz Jeep. Osiągnięty wolumen jest lepszy aż o 82% w stosunku rocznym.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
W powyższego na markę Jeep przypadło nieco ponad 5 000 rejestracji (+75%), przy czym wiodącym modelem w gamie był Jeep Grand Cherokee z wynikiem ponad 2 300 egzemplarzy.

Dzięki 2 525 rejestracjom od początku bieżącego roku Lancia osiągnęła na rynku niemieckim wzrost rzędu 99%. Liderem sprzedaży był wytwarzany w Tychach model Ypsilon, który uzyskał wynik łącznie 935 egzemplarzy.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane

Najnowsze wiadomości - Lancia

Reklama