/  /  /  / Fiat Auto Poland i giełda samochodów w internecie
Lancia

Lancia

Zmień
Lancia oprócz bogatej historii zasłynęła przede wszystkim z bardzo udanych modeli rajdowych, które używane były głównie podczas rajdowych mistrzostw świata. Obecnie marka nastawia się bardziej na klienta zamożnego produkując samochody z segmentu premium. Przez wiele lat modele włoskiej marki rozpoznawane były dzięki charakterystycznemu nazewnictwu, zaczerpniętemu z greckiego alfabetu.
Dowiedz się więcej o marce
 

Fiat Auto Poland i giełda samochodów w internecie

FAP|
null
© FAP
null

Fiat Auto Poland wprowadza narzędzie, jakim jest internetowa platforma wyprzedażowa nowych samochodów osobowych z grupy Fiat-Chrysler. Klienci mogą z niej skorzystać, wchodząc na specjalne strony internetowe.

Dla poszczególnych marek koncernu przygotowano następujące strony internetowe:
- www.stock.alfaromeo.pl
- www.stock.fiat.pl
- www.stock.abarth.pl
- www.stock.lancia.pl
- www.stock.jeep.pl

Na podanych stronach dealerzy marek grupy Fiat-Chrysler prezentują pełną ofertę wyprzedażową samochodów z rocznika 2013 i pojedynczych egzemplarzy z 2012. Wszystkie pojazdy są fabrycznie nowe, objęte gwarancją producenta i dostępne w atrakcyjnych cenach.

Platforma jest łatwa w obsłudze, umożliwiając klientowi wyszukanie auta po marce, modelu, cenie i województwie. Każdą ofertę uzupełnia opis wersji i lista wyposażenia oraz autentyczne zdjęcia danego egzemplarza.

Dealerzy FAP kładą szczególny nacisk na to, aby fotografie przedstawiały konkretny pojazd z oferty, a nie model przykładowy. Na stronie znajdują się intuicyjne formularze kontaktowe ze sprzedawcą wybranego auta.

Narzędzie jest tak proste i wygodne, że wyszukanie przez klienta interesującej go oferty i zarezerwowanie jej dla siebie zajmie zaledwie kilka minut. Dodatkowo, korzystając z platformy, mamy gwarancję najniższych, wyprzedażowych cen pojazdów z aktualnego rocznika.

Przy każdej ofercie jest też podana propozycja finansowania zakupu, czyli wyliczenie kredytu z podaniem wysokości raty miesięcznej.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane

Najnowsze wiadomości - Lancia

Reklama