/  /  /  / Autotraper promuje markę Lancia w regionie łódzkim
Lancia

Lancia

Zmień
Lancia oprócz bogatej historii zasłynęła przede wszystkim z bardzo udanych modeli rajdowych, które używane były głównie podczas rajdowych mistrzostw świata. Obecnie marka nastawia się bardziej na klienta zamożnego produkując samochody z segmentu premium. Przez wiele lat modele włoskiej marki rozpoznawane były dzięki charakterystycznemu nazewnictwu, zaczerpniętemu z greckiego alfabetu.
Dowiedz się więcej o marce
 

Autotraper promuje markę Lancia w regionie łódzkim

Autotraper|
null
© Autotraper
nullnullnullnullnull

15 września w Ksawerowie odbyło się spotkanie sympatyków marek Lancia i Chrysler, związanych z salonem Autotraper. Hasło imprezy "Amerykańska dusza, włoski styl" znalazło swoje odbicie w atrakcjach wieczoru.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Od października ubiegłego na wschód od Wielkiej Brytanii wszystkie samochody Chryslera sprzedawane są pod marką Lancia. Jest to efekt przejęcia przez Fiata większościowego pakietu akcji Chryslera.

Autotraper, łódzki salon wielomarkowy, zorganizował dla swoich klientów i sympatyków wieczór pod hasłem "Amerykańska dusza, włoski styl", który miał pokazać nowe oblicze Lancii. Imprezę poprowadził Maciej Wisławski, znany komentator wydarzeń motoryzacyjnych i pilot rajdowy.

Włoska muzyka, wino i kryształy Swarovskiego
Głównym bohaterem wieczoru była gama pojazdów Lancii, na którą składają się modele Ypsilon, Delta, Voyager oraz Thema. Każdy z uczestników miał okazję wybrać się na jazdę próbną. Po powrocie w ogrodzie przed pałacem w Ksawerowie czekały już kolejne atrakcje. O włoskich winach opowiadał sommelier z firmy „Jak pragnę wina”, z kolei najlepsi kucharze z restauracji Magdy Gessler przeprowadzili pokaz gotowania na żywo.

Włoski klimat dopełniała nastrojowa muzyka kwartetu smyczkowego i świeżo parzona kawa Ascaso. Wieczór uświetnił również pokaz mody Oxany Pastushki połączony z prezentacją biżuterii Swarovskiego od firmy Gronowalski.

Specjalnie dla zaproszonych gości firma Good Time Day Spa przygotowała stanowiska m.in. do masażu dłoni.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane

Najnowsze wiadomości - Lancia

Reklama