/  /  /  /  / Oto Lancia Ypsilon z logo Chrysler
Lancia Voyager

Lancia Voyager

Zmień
SegmentVany / Klasa Średnia
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Oto Lancia Ypsilon z logo Chrysler

SAMAR.PL|
null
© Chrysler
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Miłośnicy motoryzacji mieli już okazję dość dobrze poznać model Lancia Ypsilon nowej generacji. Pewną ciekawostką może być jednak wygląd samochodu, który przygotowano z myślą o rynku brytyjskim.

Miłośnicy motoryzacji mieli już okazję dość dobrze poznać model Lancia Ypsilon nowej generacji, który powstaje w tyskich zakładach Fiat Auto Poland.

Pewną ciekawostką może być jednak wygląd samochodu, który przygotowano z myślą o rynku brytyjskim. Na masce auta oraz na kierownicy, umieszczonej po prawej stronie deski rozdzielczej, uwagę zwraca logo marki Chrysler.

Zaprezentowany szerokiej publiczności z okazji marcowych targów motoryzacyjnych w Genewie model Lancia Ypsilon nowej generacji wszedł do sprzedaży na głównych rynkach europejskich od czerwca, zaś od września dostępny pod marką Chrysler w Wielkiej Brytanii i Irlandii.

Marka Lancia wycofała się z rynku brytyjskiego w roku 1994. Czy firmowane teraz znaczkiem marki Chrysler modele Ypsilon oraz Delta trafią w gusta tamtejszych klientów?

Dodajmy, że w niedalekiej przyszłości gama Lancia/Chrysler rozszerzyć się ma jeszcze o takie auta jak Thema oraz Voyager, które będą wytwarzane przez stronę amerykańską.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama