/  /  /  /  / Oto Lancia Ypsilon z logo Chrysler
Lancia Delta

Lancia Delta

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Niższa Średnia
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Oto Lancia Ypsilon z logo Chrysler

SAMAR.PL|
null
© Chrysler
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Miłośnicy motoryzacji mieli już okazję dość dobrze poznać model Lancia Ypsilon nowej generacji. Pewną ciekawostką może być jednak wygląd samochodu, który przygotowano z myślą o rynku brytyjskim.

Miłośnicy motoryzacji mieli już okazję dość dobrze poznać model Lancia Ypsilon nowej generacji, który powstaje w tyskich zakładach Fiat Auto Poland.

Pewną ciekawostką może być jednak wygląd samochodu, który przygotowano z myślą o rynku brytyjskim. Na masce auta oraz na kierownicy, umieszczonej po prawej stronie deski rozdzielczej, uwagę zwraca logo marki Chrysler.

Zaprezentowany szerokiej publiczności z okazji marcowych targów motoryzacyjnych w Genewie model Lancia Ypsilon nowej generacji wszedł do sprzedaży na głównych rynkach europejskich od czerwca, zaś od września dostępny pod marką Chrysler w Wielkiej Brytanii i Irlandii.

Marka Lancia wycofała się z rynku brytyjskiego w roku 1994. Czy firmowane teraz znaczkiem marki Chrysler modele Ypsilon oraz Delta trafią w gusta tamtejszych klientów?

Dodajmy, że w niedalekiej przyszłości gama Lancia/Chrysler rozszerzyć się ma jeszcze o takie auta jak Thema oraz Voyager, które będą wytwarzane przez stronę amerykańską.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Lancia Delta