/  /  /  / Polska: Fiat prosi do serwisu
Lancia

Lancia

Zmień
Lancia oprócz bogatej historii zasłynęła przede wszystkim z bardzo udanych modeli rajdowych, które używane były głównie podczas rajdowych mistrzostw świata. Obecnie marka nastawia się bardziej na klienta zamożnego produkując samochody z segmentu premium. Przez wiele lat modele włoskiej marki rozpoznawane były dzięki charakterystycznemu nazewnictwu, zaczerpniętemu z greckiego alfabetu.
Dowiedz się więcej o marce
 

Polska: Fiat prosi do serwisu

UOKIK|

Pod koniec grudnia firma Fiat Auto Poland powiadomiła Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, że niektóre egzemplarze modelu Fiat Idea oraz Lancia Ypsilon i Musa mogą mieć ewentualnie usterkę. Planowana akcja naprawcza, która ma charakter zapobiegawczy, dotyczy w sumie 371 aut wyprodukowanych w okresie od stycznia do lipca 2005 r.

W niektórych egzemplarzach wspomnianych wyżej modeli Fiat i Lancii zachodzi podejrzenie, że zgrzewanie poprzecznej belki przedniego zawieszenia mogło zostać wykonane w wadliwy sposób, co objawia się głośnymi trzaskami podczas jazdy. Usterka ta w konsekwencji może doprowadzić do utrudnień w prowadzeniu pojazdu.

Klienci, którzy kupili pojazdy objęte kampanią, zostaną powiadomieni listownie o konieczności sprawdzenia zgrzewów belki w autoryzowanej stacji obsługi. Prace polegające na naprawie lub wymianie wadliwej części zostaną wykonane bezpłatnie.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Najnowsze wiadomości - Lancia

Reklama