/  /  /  / Polska: Akcja przywoławcza różnych modeli Fiata i Lancii
Lancia

Lancia

Zmień
Lancia oprócz bogatej historii zasłynęła przede wszystkim z bardzo udanych modeli rajdowych, które używane były głównie podczas rajdowych mistrzostw świata. Obecnie marka nastawia się bardziej na klienta zamożnego produkując samochody z segmentu premium. Przez wiele lat modele włoskiej marki rozpoznawane były dzięki charakterystycznemu nazewnictwu, zaczerpniętemu z greckiego alfabetu.
Dowiedz się więcej o marce
 

Polska: Akcja przywoławcza różnych modeli Fiata i Lancii

UOKIK|(2007-01-08 17:09)

Firma Fiat Auto Poland powiadomiła Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, że niektóre samochody marki Fiat (Panda, Punto, Grande Punto, Idea, Stilo) oraz Lancia (Musa i Ypsilon) z silnikami 1.1, 1.2 i 1.4, wyposażone w układ klimatyzacji, mogą być wadliwe. Kampanią przywoławczą objętych jest 471 aut.

W wyniku pęknięcia koła pasowego wału korbowego może dojść do utraty napędu klimatyzacji oraz do przerwy w pracy silnika. Wada może wystąpić w pojazdach wyprodukowanych od września 2005 r. do maja 2006.

Fiat Auto Poland zapewnił, że powiadomi listownie właścicieli samochodów objętych akcją o konieczności skontaktowania się z autoryzowaną stacją obsługi w celu dokonania kontroli i ewentualnej wymiany koła pasowego.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Najnowsze wiadomości - Lancia

Reklama