/  /  /  / Lancia Voyager S na wystawie we Frankfurcie
Lancia

Lancia

Zmień
Lancia oprócz bogatej historii zasłynęła przede wszystkim z bardzo udanych modeli rajdowych, które używane były głównie podczas rajdowych mistrzostw świata. Obecnie marka nastawia się bardziej na klienta zamożnego produkując samochody z segmentu premium. Przez wiele lat modele włoskiej marki rozpoznawane były dzięki charakterystycznemu nazewnictwu, zaczerpniętemu z greckiego alfabetu.
Dowiedz się więcej o marce
 

Lancia Voyager S na wystawie we Frankfurcie

Lancia|
null
© Lancia
nullnullnullnull

Prezentowana z okazji wrześniowych targów motoryzacyjnych we Frankfurcie wersja modelowa Lancia Voyager S wejdzie do sprzedaży na rynkach europejskich od stycznia przyszłego roku.

Od zewnątrz Voyager S odznacza się nową chromowaną atrapą chłodnicy w błyszczącej czerni Glossy Black i nowymi 17-calowymi felgami z lekkiego stopu w identycznym kolorze oraz logo „S" na tylnej klapie karoserii.

Podobna aura panuje w środku. Czarne, materiałowo-skórzane siedzenia oraz przednie panele drzwiowe urozmaicono szarymi przeszyciami, a na desce rozdzielczej i kierownicy dodano inserty w czerni Glossy Black.

Oparcia przednich foteli zdobi charakterystyczne logo „S".

Na targach branżowych we Frankfurcie wystawiana jest Lancia Voyager S w kolorze srebrnym Billet Silver i czarną tapicerką materiałowo-skórzaną oraz Lancia Voyager Platinum w kolorze stalowym Maximum Steel oraz eleganckim wystrojem wnętrza z czarnej skóry i Alcantary.

Oba egzemplarze wyposażone są w 2,8-litrowe turbodiesle common rail o mocy 178 KM i 6-stopniowe przekładnie automatyczne.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Najnowsze wiadomości - Lancia

Reklama