/  /  /  / Ważne wzmocnienie dla AvtoVaz
Lada

Lada

Zmień
Lada to jedna z najbardziej popularnych rosyjskich marek, pod logiem której produkowane są samochody osobowe. Kojarzona jest głównie jako wytwórca małych, ekonomicznych aut, które często produkowane były na licencji innych wytwórców i odniosły duży sukces rynkowy w krajach Europy Środkowo-Wschodniej, przede wszystkim w latach 80-tych.
Dowiedz się więcej o marce
 

Ważne wzmocnienie dla AvtoVaz

Spółka|

Jak poinformował rosyjski AvtoVaz, Steve Mattin obejmie w spółce stanowisko naczelnego stylisty. Wcześniej Mattin pracował w tak renomowanych koncernach jak Daimler AG oraz Volvo Car Corporation.

Steve Mattin obejmie nowe stanowisko od października. Strony uzgodniły, że umowa obowiązywać będzie przez trzy lata, jednak w razie możliwości będzie można ją przedłużyć.

Urodzony w Wielkiej Brytanii Steve Mattin dołączył do zespołu Volvo w roku 2005 po 17 latach pracy dla Mercedesa, gdzie pełnił wysokie stanowiska podczas prac nad takimi modelami jak np. Klasa A oraz S. Już w Volvo Car Corporation specjalista miał natomiast duży wkład w przygotowanie takich projektów jak Volvo S60, V60 oraz XC60.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama