/  /  /  / Niedrogie terenówki konkurencją dla Nivy
Lada

Lada

Zmień
Lada to jedna z najbardziej popularnych rosyjskich marek, pod logiem której produkowane są samochody osobowe. Kojarzona jest głównie jako wytwórca małych, ekonomicznych aut, które często produkowane były na licencji innych wytwórców i odniosły duży sukces rynkowy w krajach Europy Środkowo-Wschodniej, przede wszystkim w latach 80-tych.
Dowiedz się więcej o marce
 

Niedrogie terenówki konkurencją dla Nivy

Baijah Automotive|(2007-07-31 11:37)
1.jpg
© Baijah
1.jpg55.jpg4.jpg2.jpg3.jpg65.jpg56.jpg57.jpg58.jpg59.jpg61.jpg62.jpg63.jpg64.jpg

Do ofensywy na rynku niemieckim szykuje się firma Baijah Automotive, której dwa auta terenowe pod nazwą Tulos i Taigah mają szansę stać się poważną konkurencją dla Łady Nivy. Modele kosztują odpowiednio od 22 900 EUR i 18 500 EUR, a jedną z ich atutów jest wykorzystanie jednostek napędowych od Toyoty oraz fakt, że montaż końcowy pojazdów odbywa się w Niemczech.

Montaż końcowy modeli Tulos i Taigah odbywa się w Niemczech z wykorzystaniem komponentów dostarczonych przez europejskich kooperantów. Od jesieni na klientów czekać będzie silnik Diesla, który spełnia normę czystości Euro 4. Obecnie samochody mają motor Toyoty o pojemności 2,7 litra, który może być zasilany benzyną lub etanolem.

Baijah Automotive spodziewa się sprzedać około 100 egzemplarzy, a w roku przyszłym już 750 sztuk obu modeli. Oferta obejmuje dwuletnią gwarancję (50 tys. km).


Bliższe informacje na temat oferty firmy Baijah znaleźć można na stronie podanej poniżej.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama