/  /  /  / Nowa Kia Sportage już w ofercie
Kia
Kia to najstarsze przedsiębiorstwo motoryzacyjne w Korei Południowej, które specjalizuje się w produkcji samochodów osobowych oraz dostawczych. Razem z inną marką pochodzącą z tego kraju – Hyundaiem – tworzy grupę Hyundai Kia Automotive Group. Podobnie jak ona początek XXI wieku może również zaliczyć do okresu najbardziej dynamicznego rozwoju.
Dowiedz się więcej o marce
 

CENY | Nowa Kia Sportage już w ofercie

null
© Kia
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Odświeżona Kia Sportage trafia właśnie do polskich salonów. Ceny nowego Sportage zaczynają się od 69 990 złotych. W roku ubiegłym Kia Sportage znalazła nad Wisłą ponad 6 000 nabywców.


W gamie Kia Sportage rok modelowy 2014 przewidziano na polskim rynku do wyboru następujące specyfikacje wyposażenia:
- poziom S: ceny od 69 990 złotych
- poziom M: ceny od 74 990 złotych
- poziom L: ceny od 82 490 złotych
- poziom XL: ceny od 91 490 złotych

Gama silnikowa została wzbogacona o 2-litrowy silnik benzynowy nowej generacji z bezpośrednim wtryskiem paliwa. Jednostka 2.0 GDI współpracuje z 6-biegową skrzynią manualną oraz automatyczną. Jak podkreśla producent, wspomniany silnik charakteryzuje się wysoką elastycznością oraz kulturą pracy przy jednoczesnym zmniejszeniu zużycia paliwa oraz emisji CO2.

Cennik Kia Sportage 2014

Wspomniana jednostka 2.0 GDI rozwija maksymalnie moc 166 KM. Ceny Kii Sportage z tym silnikiem zaczynają się od 81 990 złotych. Jeśli klient wybierze do tego napęd AWD, wówczas będzie to wydatek od 89 990 złotych w górę. W miejsce skrzyni manualnej można wybrać automat o 6 przełożeniach, który kosztuje dodatkowo 5 000 złotych.

Celem wzmocnienia konkurencyjności oferty handlowej dla restylizowanego Sportage generalny importer wprowadził do sprzedaży "Wersję Limitowaną", która obejmuje dodatkowe wyposażenie w atrakcyjniej cenie. Wersja limitowana dla specyfikacji „L” obejmuje: KiaNaviSystem z kamerą cofania (NAV), skórzaną tapicerkę foteli (LST), tylne lampy wykonane w technologii LED oraz aluminiowe nakładki na progi. Wartość tego pakietu to 7 000 złotych, a obecnie oferowany on jest w cenie 2 500 złotych (korzyść na klienta wynosi 4 500 złotych).

Wersja limitowana dla specyfikacji „XL” obejmuje: KiaNaviSystem z kamerą cofania (NAV) oraz skórzaną tapicerkę foteli (LST). Wartość pakietu to 6 000 złotych, a oferowany jest w cenie 2 000 złotych (korzyść dla klienta to 4 000 złotych).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama