/  /  /  / Nowa Kia cee'd kosztuje w Polsce od 49 990 zł
Kia
Kia to najstarsze przedsiębiorstwo motoryzacyjne w Korei Południowej, które specjalizuje się w produkcji samochodów osobowych oraz dostawczych. Razem z inną marką pochodzącą z tego kraju – Hyundaiem – tworzy grupę Hyundai Kia Automotive Group. Podobnie jak ona początek XXI wieku może również zaliczyć do okresu najbardziej dynamicznego rozwoju.
Dowiedz się więcej o marce
 

Nowa Kia cee'd kosztuje w Polsce od 49 990 zł

Kia Motors Polska|
null
© KIA
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

W podstawowej wersji model Kia cee'd drugiej generacji kosztuje w Polsce niecałe 50 000 złotych. Co ciekawe, odmiana kombi wymagać będzie dopłaty w wysokości 3 000 złotych. Realizacja zamówień na nowego cee'da kombi ruszy po wakacjach.

W kwietniu Kia ogłosiła ofertę cenowo-specyfikacyjną dla długo oczekiwanej drugiej generacji modelu Kia cee'd. Tak jak zawsze firma dołożyła wszelkich starań, aby dostosować ją do potrzeb naszego rynku oraz uzyskać jak najwyższy poziom konkurencyjności.

Nowy cee'd ma za zadanie jeszcze bardziej umocnić pozycję jednego z najbardziej atrakcyjnych pojazdów w segmencie C.

Kia cee'd w wersji pięciodrzwiowej, która pojawi się w polskich salonach w maju, została wyceniona na 49 990 złotych. Kombi wymaga dopłaty 3 000 złotych i ta wersja jest już dostępna w ogłoszonym niedawno cenniku, jednak realizacja zamówień na kombi nastąpi zaraz po wakacjach.

Nowa Kia ceed oferta modelowa z cennikiem
 
Nowy cee'd dostępne jest w czterech wersjach wyposażenia S/M/L/XL. Na uwagę zasługuje w tym miejscu bardzo bogate wyposażenie dostępne już w wersji podstawowej. Obejmuje ono między innymi: 6 poduszek powietrznych, elektryczne wspomaganie kierownicy, ESC z ABS, HAC, VSM, światła projekcyjne, centralny zamek, komputer pokładowy, radio CD/MP3 z USB, AUX, iPod – sterowane z kierownicy, konsolę centralną z podłokietnikiem, ekektrycznie sterowane szyby przednie, elektrycznie sterowane lusterka, koło dojazdowe, regulację kolumny w dwóch płaszczyznach i wysokości fotela kierowcy.

Andaluzyjska przygoda z nową Kią cee'd

Klimatyzacja manualna z funkcją chłodzenia schowka wymaga dopłaty 3 500 zł (standard dla wersji M). Klimatyzacja automatyczna dwustrefowa z dwoma trybami pracy: soft i fast, jonizatorem powietrza, systemem automatycznego odparowywania szyby przedniej i funkcją chłodzenia schowka dostępna jest w standardzie w pozostałych wersjach wyposażenia (L/XL).

Dodatkowo klienci mają możliwość tworzenia indywidualnej specyfikacji gdyż Kia oferuje 13 opcji wyposażenia, 10 atrakcyjnych kolorów nadwozia oraz trzy kolory wnętrza.

Podobnie jak w przypadku innych modeli Kia sprzedawanych w Europie nowy cee'd oferowany będzie z jedyną w swoim rodzaju gwarancją producenta na 7 lat lub 150 000 km.

Gwarancja ta przechodzi bez ograniczeń na kolejnych właścicieli pojazdu.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama