/  /  /  / Kompaktowy "koreańczyk" na LPG
Kia
Kia to najstarsze przedsiębiorstwo motoryzacyjne w Korei Południowej, które specjalizuje się w produkcji samochodów osobowych oraz dostawczych. Razem z inną marką pochodzącą z tego kraju – Hyundaiem – tworzy grupę Hyundai Kia Automotive Group. Podobnie jak ona początek XXI wieku może również zaliczyć do okresu najbardziej dynamicznego rozwoju.
Dowiedz się więcej o marce
 

CENY | Kompaktowy "koreańczyk" na LPG

null
© KIA
null

To nowość w gamie modelu Kia cee'd na rynku polskim. Klient ma teraz możliwość zamówienia do cee'da dedykowanej instalacji LPG, którą dostarcza firma BRC.

Instalacja współpracuje z przystosowanym fabrycznie silnikiem benzynowym 1.4 DOHC, który rozwija moc maksymalnie 100 KM. System sekwencyjnego wtrysku gazu ze zbiornikiem toroidalnym znajduje się w miejscu koła zapasowego.

Cena samej instalacji LPG wraz z montażem wynosi 4 550 złotych. Można ją zamówić do ceed'a w wersji wyposażeniowej poziomu M (ceny od 56 990 złotych).

Warto dodać, że system LPG posiada oddzielną gwarancję przedstawiciela firmy BRC (36 miesięcy z możliwością przedłużenia o 48 miesięcy).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama