/  /  /  / KIA Soul
Kia
Kia to najstarsze przedsiębiorstwo motoryzacyjne w Korei Południowej, które specjalizuje się w produkcji samochodów osobowych oraz dostawczych. Razem z inną marką pochodzącą z tego kraju – Hyundaiem – tworzy grupę Hyundai Kia Automotive Group. Podobnie jak ona początek XXI wieku może również zaliczyć do okresu najbardziej dynamicznego rozwoju.
Dowiedz się więcej o marce
 

AKCJA NAPRAWCZA | KIA Soul

UOKiK|
Kia Soul
© IBRM Samar
Kia SoulKia Soul

KIA Motors powiadomiła, że niektóre samochody marki KIA Soul (AM), wyprodukowane w: Australii, Nowej Zelandii, Europie Wschodniej i Zachodniej, mogą nie być bezpieczne dla użytkowników.

Poinformowano, że w ww. modelach pojazdów może wystąpić oddzielenie tłoka napinacza od linki bezpośrednio po aktywacji napinacza podczas kolizji. Jest to spowodowane wadliwym działaniem napinacza pasa.

Na rynku polskim kampanią naprawczą objętych jest łącznie 201 samochodów marki KIA Soul (AM). Lista numerów VIN samochodów objętych kampanią w załączniku.

Przedsiębiorca zadeklarował, że stosowna informacja została przekazana do sieci sprzedaży KIA. Prowadzona będzie akcja przywoławcza pojazdów do serwisów ASO KIA. W celu usunięcia występującej usterki należy dokonać inspekcji napinacza pasa i w zależności od jej wyniku wymienić napinacz.

   
 
Odnośniki
Pliki do pobrania
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama