/  /  /  / Kia Picanto z możliwą usterką
Kia
Kia to najstarsze przedsiębiorstwo motoryzacyjne w Korei Południowej, które specjalizuje się w produkcji samochodów osobowych oraz dostawczych. Razem z inną marką pochodzącą z tego kraju – Hyundaiem – tworzy grupę Hyundai Kia Automotive Group. Podobnie jak ona początek XXI wieku może również zaliczyć do okresu najbardziej dynamicznego rozwoju.
Dowiedz się więcej o marce
 

Kia Picanto z możliwą usterką

UOKIK|

Jak poinformował Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, niektóre egzemplarze modelu Kia Picanto mogą ewentualnie mieć wadę fabryczną i w związku z tym rozpocznie się na polskim rynku stosowna akcja serwisowa.

Otóż według producenta w niektórych egzemplarzach zachodzi podejrzenie o możliwość wystąpienia problemów z całkowitym zwolnieniem hamulca postojowego pojazdu.

Na rynku polskim kampanią naprawczą objętych jest 36 samochodów (lista nr VIN patrz TUTAJ).

Wszyscy posiadacze pojazdów objętych akcją i sprzedanych na terytorium RP zostaną powiadomieni listem o konieczności stawienia się w serwisie ASO KIA w celu sprawdzenia, czy w ich samochodzie występuje opisana wada i ewentualnego dokonania stosownej naprawy.

Bliższych informacji związanych z kampanią udziela KIA Motors Poland (ul. Puławska 366,  02-819 Warszawa; tel. 22 546 40 25; faks 22 546 40 60; service@kia.com.pl; www.kia.com.pl).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama