/  /  /  /  / Nowa Kia cee'd dla policji
Kia Venga

Kia Venga

Zmień
SegmentVany / Klasa Małe
Cena50 490 zł - 68 490 zł (aktualizacja: 2017-03-30)
Emisja CO2119 g/km - 150 g/km
Żużycie paliwa4,5 L/100km - 6,5 L/100km
 

Nowa Kia cee'd dla policji

KWP w Bydgoszczy/mw|
null
© KIA
null

Wydział Transportu KWP w Bydgoszczy pomógł zorganizować zakup 114 samochodów Kia cee'd II, które trafią do komend policji w całej Polsce. Inwestycja była możliwa dzięki wsparciu samorządów, które zdecydowały się w połowie finansować zakup aut. Pozostała część pieniędzy pochodziła z budżetu policji.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Wcześniej Wydział Transportu KWP w Bydgoszczy zorganizował zakupy m.in. ponad 370 oznakowanych aut Fiat Ducato oraz 80 nieoznakowanych furgonów Opel Vivaro. Radiowozy te do dziś jeżdżą w jednostkach policji w całej Polsce.

Nowa kia cee'd w wersji oznakowanego policyjnego radiowozu kosztuje ponad 61 000 złotych. Ma silnik wysokoprężny o pojemności 1600 cm3 i mocy 128 KM. Jest wyposażona we wspomaganie kierownicy, klimatyzację i poduszki powietrzne.

Zdjęcia samochodów zobaczyć można TUTAJ.

W województwie kujawsko-pomorskim pozostaną cztery takie auta. Trafią one do komend w Toruniu i Włocławku, gdzie prezydenci miast współfinansowali zakupy.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama