/  /  /  /  / 7 lat gwarancji na wszystkie modele Kia
Kia Sportage

Kia Sportage

Zmień
SegmentTerenowo Rekreacyjne / Klasa Niższa Średnia
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

7 lat gwarancji na wszystkie modele Kia

Kia|
null
© Kia
null

Znakomite wyniki sprzedaży za rok 2009 i początek Nowego Roku 2010 to doskonała okazja dla Kia Motors Europe by wprowadzić 7-letnią gwarancję producenta na wszystkie modele Kia sprzedawane w Europie. Po raz kolejny potwierdza się więc trafność markowego motto "The Power to Surprise".

Podążając drogą sukcesu, jakim okazało się wprowadzenie pod koniec roku 2006 unikalnej i nowatorskiej „7-letniej gwarancji Kia” na produkowane w Europie samochody Kia cee’d – gwarancja tego typu obejmować teraz będzie wszystkie modele marki Kia sprzedawane na rynkach europejskich, od popularnego Picanto – aż do wieńczącego oferowaną gamę modelową SUVa Kia Sorento.

Nowa 7-letnia gwarancja Kia dotyczy wszystkich fabrycznie nowych pojazdów marki Kia sprzedawanych i rejestrowanych w ponad 20 krajach Europy od dnia 1 stycznia 2010 roku. Jest to pełna gwarancja producenta typu ‘bumper-to-bumper’, którą objęty jest cały pojazd przez okres 7 lat (bez limitu kilometrowego w ciągu pierwszych trzech lat*) − do łącznego przebiegu 150.000 km. Dla pojazdów fabrycznie nowych gwarancja na perforację wynosi nawet do 12 lat bez limitu km, na powłoki lakierowe 5 lat (lub 100 000 km), na systemy audio i nawigacji 3 lata (lub 100.000 km) a na części zamienne, akcesoria i akumulatory – 2 lata.Ważną zaletą nowej gwarancji – oprócz 7-letniego „świętego spokoju” dla  pierwszego nabywcy – będzie możliwość jej przeniesienia na kolejnych właścicieli pojazdu. Z gwarancji wyłączone jest normalne zużycie eksploatacyjne (‘wear & tear’) takich elementów, jak ogumienie, klocki hamulcowe i okładzina cierna sprzęgła.  

„Nasza deklaracja, by stać się światowym producentem motoryzacyjnym Nr 1 pod względem satysfakcji klienta jest wciąż aktualna i 7-letnia gwarancja na wszystkie modele Kia to kolejny krok w tym kierunku. Spowoduje ona niewątpliwie większy ruch w salonach dealerskich i w konsekwencji – wzrost sprzedaży w roku 2010 i w latach następnych.” – powiedział Paul Philpott, dyrektor naczelny (CEO) Kia Motors Europe. „Nowa 7-letnia gwarancja Kia jest po prostu najlepszą i najdłuższą spośród udzielanych na pojazdy w Europie. Właściciel samochodu marki Kia ma teraz ‘święty spokój’ przez  znacznie dłuższy czas oraz pewność, iż jego pojazd zyskuje na wartości jako używany w momencie sprzedaży.” –  dodał Paul Philpott.

*) Nowa gwarancja Kia nie przewiduje limitu kilometrowego przez pierwsze 3 lata jej trwania (za wyjątkiem pojazdów używanych jako taksówki, dla których ważność gwarancji ograniczona jest do przebiegu 150.000 km). W całym okresie gwarancji przebieg pojazdu ograniczony jest do 150.000 kilometrów.  7-letnią gwarancją nie są objęte samochody dostawcze (na rynku polskim K2900).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama