/  /  /  /  / Policja jeździ wyjątkowym autem
Kia Soul

Kia Soul

Zmień
SegmentTerenowo Rekreacyjne / Klasa Małe
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Policja jeździ wyjątkowym autem

KIA|
null
© KIA
null

Nietuzinkowa Kia Soul, będąc aktualnie jednym z łatwiej rozpoznawalnych modeli na naszych drogach, doczekała się zupełnie nowej roli, tym razem jako pojazd używany przez brytyjską policję. Funkcjonariusze są bardzo zadowoleni z nabytku.

Autor: Rafał Żaglewski

Nietuzinkowa Kia Soul doczekała się zupełnie nowej roli, tym razem jako pojazd używany przez brytyjską policję. Samochód został przekazany przez pewnego dealera na potrzeby funkcjonariuszy strzegących porządku w okolicy położonej mniej więcej w połowie drogi między Londynem a nadmorskim kurortem Brighton.

Brytyjscy funkcjonariusze są bardzo zadowoleni z nowego nabytku podkreślając, że charakterystyczna Kia Soul w specjalnym oznakowaniu wzbudza duże zainteresowanie, gdziekolwiek się nie pojawi, i pomaga policji nawiązać bliski kontakt z lokalnymi mieszkańcami.

Warto w tym miejscu dodać, że Kia Soul została niedawno uznana w Stanach Zjednoczonych za jeden z 10 najfajniejszych modeli oferowanych na tamtejszym rynku w przystępnej cenie (do 18 000 dolarów). W przypadku auta południowokoreańskiej marki oferta zaczyna się już od około 14 000 USD.

Autorzy zestawienia podkreślają, że Kia Soul to udane połączenie takich elementów jak nowoczesny, odważny design z ciekawymi elementami wyposażenia. Amerykańscy klienci mają bowiem do dyspozycji m.in. zestaw głośnomówiący Bluetooth, dodatkowe gniazdo AUX i podłączenie pod iPoda. Jednak jedną z pierwszych rzeczy, którymi będzie chciał się pochwalić posiadacz modelu Soul przed swoimi znajomymi, jest z pewnością system pozwalający regulować podświetlenie obsady głośników z możliwością dostrojenia do rytmu słuchanej muzyki (występuje kilka ustawień).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama