/  /  /  /  / Oto nowa siedziba Kia Motors Polska
Kia Soul

Kia Soul

Zmień
SegmentTerenowo Rekreacyjne / Klasa Małe
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Oto nowa siedziba Kia Motors Polska

Kia Motors Polska|
null
© KMP
nullnull

Firma Kia Motors Polska zmieniała swoją siedzibę. Decyzja o zmianie adresu związana była z dynamicznym rozwojem spółki, zwiększającą się stale sprzedażą aut marki Kia oraz rosnącą liczbą pracowników.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Nowe biuro położone jest w Warszawie, przy ul. Puławskiej 366, zaledwie kilkaset metrów od poprzedniej siedziby KMP. Numery telefonów oraz godziny pracy biura pozostały bez zmian.

Na powierzchni użytkowej 2 444 m2 mieszczą się przestronne biura, nowoczesne sale szkoleniowe, konferencyjne, stołówka, pomieszczenia gospodarcze i zaplecze techniczne. Z tyłu budynku budowany jest obecnie centralny magazyn części zamiennych Kia.

Na parterze, jak przystało na importera motoryzacyjnego, pod koniec maja otwarty zostanie nowoczesny salon Kia, należący do dealera AS Motors. Pod i obok budynku znajdują się parkingi na 80 samochodów.

Nowa Kia cee'd kosztuje w Polsce od 49 990 zł

Przy projektowaniu i wyposażaniu nowej siedziby Kia Motors Polska zwrócono szczególną uwagę na wykorzystanie nowoczesnych i proekologicznych rozwiązań.

"Zmiana siedziby naszej firmy była decyzją strategiczną związaną nie tylko z dynamicznym rozwojem spółki, wzrostem sprzedaży oraz liczby zatrudnionych pracowników, ale przede wszystkim odzwierciedleniem kierunku, w jakim zmierza marka Kia. Jesteśmy producentem nowoczesnych, wysokiej jakości samochodów, dlatego na nowe biuro wybraliśmy miejsce, które odzwierciedla te wartości - powiedział Wojciech Szyszko, dyrektor zarządzający Kia Motors Polska.

W Polsce Kia Motors rozpoczęła działalność w 1995 roku. Początkowo działała pod nazwą PB Motors, a we wrześniu 1997 roku firma zmieniła nazwę na Kia Motors Polska sp. z o.o. (KMP). Firma w 100% jest własnością koreańską.

Sieć dealerska składa się obecnie z 70 punktów sprzedaży oraz 70 punktów serwisowych, w których pracuje ponad 2 500 osób.

W roku 2011 do klientów trafiło w Polsce 16 329 samochodów marki Kia, co oznacza kontynuację trendu wzrostowego odnotowanego w latach poprzednich. Koreański koncern umocnił tym samym swoją bardzo dobrą, ósmą lokatę pośród wszystkich importerów w Polsce.

Nowy adres siedziby Kia Motors Polska:
ul. Puławska 366
02-819 Warszawa
Tel: 022 546 40 00
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama