/  /  /  /  / Kia Picanto i Rio nagrodzone
Kia Picanto

Kia Picanto

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Mini
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Kia Picanto i Rio nagrodzone

Kia|
null
© Kia
nullnullnull

Kia Picanto i Kia Rio to dwa kolejne produkty marki Kia, które nagrodzone zostały wyróżnieniem ‘red dot’ w roku 2012. W konkursie gromadzącym ponad 4500 różnorodnych produktów zgłoszonych przez 1800 producentów z 58 krajów całego świata laur prestiżowej nagrody ‘red dot’ w kategorii ‘Product design’ (wzornictwo produktowe) przypadł w roku bieżącym samochodom Kia Picanto w wersji pięciodrzwiowej (segment A) oraz Kia Rio (segment B).

Rozdziału nagród dokonał tradycyjnie międzynarodowy skład  sędziowski  uznanych ekspertów designu na podstawie takich kryteriów, jak  innowacyjność, funkcjonalność, ergonomia, trwałość, stopień oddziaływania na środowisko naturalne oraz intuicyjność użytkowania i obsługi. Tylko produkty o najwyższym standardzie designu mają szanse uzyskania tak cenionego wyróżnienia jak ‘red dot award’.

Red dot product award to jeden z najważniejszych światowych konkursów wzornictwa przemysłowego, organizowany przez Design Centre North-Rhine Westphalia od roku 1955. Nagrody roku 2012 zostaną wręczone 2 lipca br. podczas uroczystej gali w gmachu Opery Essen (Aalto Theater) projektu Alvara-Aalto.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama