/  /  /  /  / Polska: Kia No 3 w PKiN
Kia cee'd

Kia cee'd

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Niższa Średnia
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Polska: Kia No 3 w PKiN

KIA|
null
© KIA
nullnullnullnull

W dniach 7-9 lipca 2009 r. w Pałacu Kultury i Nauki  w Warszawie odbędzie się wystawa produktów koreańskich "Korea Products Exhibitions", w ramach której zaprezentuje się ponad 50 prężnie rozwijających się firm koreańskich. Obok wiodących producentów elektroniki, telefonów komórkowych czy artykułów spożywczych ekspozycję swoją zapowiedziała także firma Kia Motors Polska, która wykorzystując to wydarzenie zaprezentuje po raz pierwszy w Polsce samochód koncepcyjny Kia No 3.

Obok inteligentnych telefonów komórkowych, telewizorów o grubości 3 cm, czy odkurzaczy samodzielnie sprzątających mieszkanie podziwiać będzie można samochody wytwarzane przez koncern Kia.

Obok policyjnego cee’da, zmodernizowanego, objętego 7 letnią gwarancją Sportage, Soula i wyścigowego pro-cee’da Kia zaprezentuje po raz pierwszy w Polsce No3.

Jest to najnowszy samochód koncepcyjny koreańskiego koncernu, który łączy w sobie wymiary typowe dla segmentu B z obszernym i funkcjonalnym wnętrzem pojazdu MPV. Auto zbudowane na płycie podłogowej Soula powstało pod nadzorem głównego stylisty marki - Petera Schreyera. Zapewnia on, że finalna wersja modelu, która światową premierę będzie miała w połowie września tego roku podczas salonu samochodowego we Frankfurcie, różnić się będzie tylko kilkoma drobnymi szczegółami.

No 3 podobnie jak bijący rekordy sprzedaży cee’d, powstał z myślą o rynkach Europy we frankfurckim Kia Design Centre Europe. Pod względem stylistycznym będzie to z pewnością jeden z najciekawszych modeli segmentu. Auto produkowane będzie w czeskiej fabryce Hyundaia w Noszowicach i na polski rynek trafi już pod koniec tego roku.

Wstęp na otwartą w godzinach 10.00 -17.00 wystawę (wejście od ul. Marszałkowskiej) będzie bezpłatny.  Podczas imprezy wzornictwo towarów nie będzie jedyną okazją do zetknięcia się z koreańską kulturą i sztuką. W specjalnie urządzonym kąciku rozrywkowym zaprezentują się twórcy koreańskich seriali telewizyjnych dla dzieci i dorosłych. Będzie też można pograć w najnowsze gry komputerowe. Dodatkową atrakcją będą konkursy wiedzy o Korei z nagrodami.

Wystawa produktów koreańskich to także  znakomita okazja dla polskich przedsiębiorców do nawiązania wartościowych kontaktów handlowych, zawarcia kontraktów importowych i eksportowych, a także możliwość zostania przedstawicielami koreańskich firm w Polsce.
Odnośniki
Pliki do pobrania
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Kia cee'd