/  /  /  /  / Nowa Kia Sorento od 117 700 zł
Kia cee'd

Kia cee'd II

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Niższa Średnia
Cena51 990 zł - 91 990 zł (aktualizacja: 2016-12-30)
Emisja CO2104 g/km - 170 g/km
Żużycie paliwa4,0 L/100km - 7,4 L/100km
 

Nowa Kia Sorento od 117 700 zł

Kia Motors Polska|
null
© KIA
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Kia Motors Polska głosiła właśnie cennik na model Sorento w wersji po faceliftingu. Ceny rozpoczynają się od 117 700 zł. Dopłata do wersji 4WD wynosi 8 000 zł.

Najnowsza Kia Sorento wyróżnia się odświeżoną linią i zmodernizowaną konstrukcja skorupy nadwozia. Auto otrzymało nowy przedni i tylni zderzak z niekonwencjonalnym pionowym układem świateł przeciwmgielnych, nową atrapę chłodnicy i reflektory ze światłami dziennymi wykonanymi w technologii LED.

W zależności od poziomu wyposażenia auto dostępne jest w wersji z 17- lub 18-calowymi lub 19-calowymi felgami ze stopu lekkiego.

Do oferty wprowadzono również nowy silnik benzynowy 2.4 GDI o niższym zużyciu paliwa i emisji spalin. Na pokładzie znalazło się innowacyjne wyposażenie z zakresu nowych technologii oraz bezpieczeństwa takie jak:
- aktywny system ochrony pieszego, który w razie kolizji powoduje uniesienie tylnej części maski silnika (zmniejsza zagrożenie poważnych obrażeń ciała),
- system monitorowania martwego pola w lusterkach zewnętrznych,
- system monitorujący zmiany pasa ruchu oraz asystent parkowania równoległego,
- zestaw wskaźników deski rozdzielczej Kia Supervision Cluster oraz nawigacja satelitarna z obsługą w języku polskim.

Dotychczasowy system zawieszenia otrzymał nowe ramy pomocnicze o bardziej wytrzymałej konstrukcji, które pozwalają jeszcze precyzyjniej kontrolować pracę wszystkich komponentów, a dzięki zmodyfikowanym tulejom skuteczniej tłumić drgania. Efektem powiększenia tulei zawieszenia, wydłużenia tylnych wahaczy oraz zastosowania wzmocnionych amortyzatorów odczuwalny jest wzrost komfortu podróżowania i stabilności pojazdu.

Nowa Kia Sorento oferta modelowa z cennikiem

Aby zwiększyć precyzję prowadzenia oraz „wyczucie” drogi układ kierowniczy jest teraz bardziej bezpośredni i wymaga tylko 2,95 obrotu kierownicy pomiędzy położeniami skrajnymi.

Wygodę i komfort prowadzenia zapewnia progresywne wspomaganie układu kierowniczego Kia Flex Steer, działający w zależności od osobistych preferencji kierowcy w trzech trybach (Normal, Sport oraz Comfort).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama