/  /  /  / Kia Motors sponsorem You TubeMusic Awards
Kia
Kia to najstarsze przedsiębiorstwo motoryzacyjne w Korei Południowej, które specjalizuje się w produkcji samochodów osobowych oraz dostawczych. Razem z inną marką pochodzącą z tego kraju – Hyundaiem – tworzy grupę Hyundai Kia Automotive Group. Podobnie jak ona początek XXI wieku może również zaliczyć do okresu najbardziej dynamicznego rozwoju.
Dowiedz się więcej o marce
 

Kia Motors sponsorem You TubeMusic Awards

KIA|
null
© KIA
null

Działający w programie partnerskim z Kia Motors Corporation serwis YouTube ogłosił właśnie nominacje do pierwszej edycji konkursu YouTube Music Awards. Jest to event o skali światowej, którego kulminacją będzie koncert na żywo, transmitowany z Nowego Jorku 3 listopada.

Fani z całego świata mogą już oddawać swoje głosy w sześciu kategoriach: video roku, artysta roku, fenomen roku YouTube, przełomowy teledysk na YouTube, innowacje roku oraz video response.

Zestawione na bazie danych YouTube z ostatnich 12 miesięcy nominacje do YouTube Music Awards dotyczą artystów i video o największej popularności wśród fanów serwisu, a więc liczby wejść, "lajków", udostępnień, komentarzy oraz subskrypcji.  

Głosować na nominacje w każdej z kategorii można wchodząc na stronę youtube.com/musicawards lub wyszukując "YTMA" na YouTubie albo udostępniając wybrane nominacje na Google+, Twitterze czy Facebooku.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama