/  /  /  /  / Ponad 100 akcesoriów Mopar dla nowego Jeepa Grand Cherokee
Jeep Wrangler

Jeep Wrangler 2

Zmień
SegmentTerenowo Rekreacyjne / Klasa Niższa Średnia
Cena156 100 zł - 246 500 zł (aktualizacja: 2017-07-01)
Emisja CO2237 g/km - 265 g/km
Żużycie paliwa9,0 L/100km - 11,4 L/100km
 

Ponad 100 akcesoriów Mopar dla nowego Jeepa Grand Cherokee

Mopar|
null
© Jeep
nullnullnullnull

Nowy Jeep Grand Cherokee został niedawno zaprezentowany dziennikarzom prasy międzynarodowej podczas jazd na Sycylii. Samochód pojawi się w sprzedaży we Włoszech i na głównych rynkach europejskich od lipca (także w Polsce).

Mopar, dział posprzedażny Fiat S.p.A i Chrysler Group LLC, również wziął udział w prezentacji nowego Grand Cherokee, przedstawiając flagowy model Jeepa spersonalizowany ekskluzywnymi akcesoriami takimi jak komplet aluminiowych sportowych nakładek na pedały, maty ochronne do bagażnika oraz aluminiowe listwy progowe z podświetlanym logo Jeep.

Ponad 100 akcesoriów Mopar jest dedykowanych nowemu Grand Cherokee. Akcesoria te komponują się doskonale z modelem, jego stylem oraz charakterystykami technicznymi i mechanicznymi. Dodatkowo, produkty Mopar są wyjątkowe, ponieważ zostały opracowywane przez ten sam zespół inżynierów, który zaprojektował samochód: to bezpośrednie powiązanie jest tym, czego inni producenci aftermarket nie są w stanie zaoferować.

Produkty Mopar są dedykowane właścicielom wszystkich modeli samochodów Grupy Fiat i Chrysler, ale to właśnie klienci Jeepa zwracają szczególną na świat akcesoriów i personalizacji. Dowodem na to jest fakt, że Grand Cherokee jest jednym z pojazdów najczęściej doposażonym przez właścicieli w akcesoria.

Mopar uczestniczy w działaniach Działu Części Zamiennych i Usług (Parts & Service) oraz Obsługi Klienta (Customer Care) w regionie EMEA (Europa, Bliski Wschód, Afryka) w ramach obsługi posprzedażnej Fiat S.p.A. i Chrysler Group LLC.

Spółka Mopar została założona w 1937 roku i oferuje ponad 450 000 oryginalnych części zamiennych i około 25 000 akcesoriów wysokiej jakości.

Marka Mopar jest obecna w 130 różnych krajach na całym świecie.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama