/  /  /  / Mopar nową marką w Grupie Fiat
Jeep

Jeep

Zmień
Jeep to amerykańska marka samochodów, która słynie z tworzenia pojazdów terenowych. Jej popularność pozwoliła na stałe wpisać się w mentalność klientów, dzięki czemu nazwa Jeep stała się synonimem aut przeznaczonych do jazdy w trudnym terenie, nawet gdy producentem danego auta jest konkurencyjna marka.
Dowiedz się więcej o marce
 

Mopar nową marką w Grupie Fiat

FIAT|
null
© Mopar
null

Proces integracji Fiata i Chryslera objął także działalność posprzedaży, która funkcjonuje teraz pod marką Mopar.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Mopar to firma zajmująca się do tej pory serwisem, częściami zamiennymi oraz obsługą klienta dla wszystkich marek należących do Chryslera. Po integracji amerykańskiego koncernu z Grupą Fiat marka, obecna dziś w 120 krajach świata, rozpoczyna także dystrybucję części i obsługę serwisową marek Fiata. To umożliwi usprawnienie tych usług na poziomie globalnym, a w konsekwencji zapewni skuteczniejsze działanie.

"Integracja zapewni marce Mopar większą konkurencyjność oraz pozwoli na zaoferowanie kompleksowego wachlarza usług, od produktów po customer care - podkreśla Pietro Gorlier, CEO Mopar. "Jeszcze wczoraj marka dostarczała dla grupy Chrysler 280 000 części zamiennych, a dziś jest ich 500 000. Zwiększyła się też liczba biur handlowych (do 45) i centrów dystrybucji części do ponad 50. Nasza organizacja może zarządzać niemal 350 000 zamówień dziennie".

Integracja usług posprzedażnych Fiata i Chryslera przypadła na 75-lecie marki Mopar, która powstała w roku 1937.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama