/  /  /  / Lancia i Jeep na dużym plusie
Jeep

Jeep

Zmień
Jeep to amerykańska marka samochodów, która słynie z tworzenia pojazdów terenowych. Jej popularność pozwoliła na stałe wpisać się w mentalność klientów, dzięki czemu nazwa Jeep stała się synonimem aut przeznaczonych do jazdy w trudnym terenie, nawet gdy producentem danego auta jest konkurencyjna marka.
Dowiedz się więcej o marce
 

Lancia i Jeep na dużym plusie

null
© Jeep
null

W okresie od stycznia do września zarejestrowano na rynku niemieckim łącznie 7 575 nowych samochodów marki Lancia oraz Jeep. Osiągnięty wolumen jest lepszy aż o 82% w stosunku rocznym.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
W powyższego na markę Jeep przypadło nieco ponad 5 000 rejestracji (+75%), przy czym wiodącym modelem w gamie był Jeep Grand Cherokee z wynikiem ponad 2 300 egzemplarzy.

Dzięki 2 525 rejestracjom od początku bieżącego roku Lancia osiągnęła na rynku niemieckim wzrost rzędu 99%. Liderem sprzedaży był wytwarzany w Tychach model Ypsilon, który uzyskał wynik łącznie 935 egzemplarzy.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama