/  /  /  /  / Nowy Jeep Grand Cherokee pojawi się w Polsce w tym roku
Jeep Compass

Jeep Compass

Zmień
SegmentTerenowo Rekreacyjne / Klasa Niższa Średnia
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Nowy Jeep Grand Cherokee pojawi się w Polsce w tym roku

Jeep|
null
© Jeep
nullnullnullnullnull

Jak informuje nas generalny importer w Polsce, zmodernizowany Jeep Grand Cherokee wejdzie na polski rynek w tym roku. Drugą nowością marki będzie też przeprojektowany Jeep Compass.

Marcowy salon samochodowy w Genewie będzie miejscem europejskiej premiery wersji MY 2014 nowego Jeepa Grand Cherokee, który został udoskonalony pod kątem osiągów, stylu i oferowanego komfortu.

Duży SUV amerykańskiego producenta będzie teraz dostępny z 8-biegową przekładnią automatyczną w każdym wariancie silnikowym. Nowa skrzynia biegów zmniejsza zużycie paliwa i poziom emisji zanieczyszczeń, poprawiając przyspieszenie i przyjemność czerpaną z jazdy dzięki sprawnej i płynnej zmianie przełożeń.

Każda z wersji wyposażeniowych Jeepa Grand Cherokee charakteryzuje się nowymi elementami wykończenia nadwozia i wnętrza. Pojawiły się reflektory biksenonowe z światłami do jazdy dziennej wyposażonymi w diody LED i nowe kombinacje kolorystyczne.

Ekskluzywność wnętrza jest podkreślona poprzez zastosowanie wyszukanych materiałów jak tapicerka ze skóry wysokiej jakości Natura Plus i wykończenia w drewnie.  

W kabinie znalazła się nowa, trójramienna kierownica i nowy system nawigacji satelitarnej.  

Tak wygląda nowy Jeep Cherokee

Nowy Grand Cherokee ma też szerszą ofertę usług informacyjno-rozrywkowych dzięki nowemu systemowi nawigacji satelitarnej UConnect i 7-calowemu wyświetlaczowi TFT, którego ustawienia każdy kierowca może dostosować do indywidualnych potrzeb.

Doskonałe właściwości jezdne Jeepów charakteryzują również nowego Grand Cherokee, a to za sprawą dwóch wariantów napędu 4x4, pneumatycznego zawieszenia Jeep Quadra-Lift i systemu kontroli trakcji Selec-Terrain, umożliwiającemu wybór najkorzystniejszych ustawień napędu w różnych warunkach jazdy.

Nowy Jeep Grand Cherokee oferuje też zaawansowane aktywne i pasywne systemy bezpieczeństwa takie jak nowa funkcja Selec-Speed Control (system czuwający nad prędkością zjazdu i podjazdu, pozwala pokonywać wzniesienia przy minimalnej ingerencji kierowcy).

Nowy Jeep Grand Cherokee 2014 oferowany będzie w wersjach wyposażenia Laredo, Limited, Overland oraz Summit.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama