/  /  /  /  / Logo Jeep na koszulkach piłkarzy Juventusu
Jeep Compass

Jeep Compass

Zmień
SegmentTerenowo Rekreacyjne / Klasa Niższa Średnia
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Logo Jeep na koszulkach piłkarzy Juventusu

FIAT|
null
© Jeep
null

6 kwietnia pomiędzy Fiat S.p.A i klubem piłkarskim Juventus Football Club S.p.A. podpisany został list intencyjny dotyczący zawarcia porozumienia o wyłącznym sponsoringu na okres najbliższych trzech sezonów.

Począwszy od 1 lipca 2012 r. Fiat S.p.A. będzie mógł korzystać z wyłącznego prawa umieszczania swego logo na koszulkach zawodników Juventusu Turyn we wszystkich rozgrywanych przez klub meczach, w zamian za uzgodnione honorarium w wysokości 35 mln EUR (w okresie trzech sezonów) oraz udostępnienie floty samochodów.

W nadchodzącym sezonie 2012/2013 stroje piłkarzy Juventusu ozdobi logo marki Jeep.

Porozumienie przewiduje także możliwość wykorzystywania przez Fiat S.p.A. elementów wizerunkowych Juventusu, m.in. przez umieszczenie swego logo na oficjalnych strojach zespołów i personelu klubu oraz nawiązanie współpracy na innych wspólnych płaszczyznach działalności.

Zawarcie ostatecznego porozumienia z ważnością do 30 czerwca 2015 roku przewidywane jest w okresie kilku najbliższych tygodni.

Jeep, który w lipcu ubiegłego roku obchodził 70-lecie swojego istnienia, jest światową marką samochodów o napędzie 4x4 sprzedawanych w ponad 120 krajach całego świata. Od momentu powstania pierwszego modelu w roku 1941 produkcja i sprzedaż samochodów z logo marki Jeep przekroczyła już 15 mln egzemplarzy.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama