/  /  /  / Polska: Rozszerzona akcja naprawcza Jeep Wrangler
Jeep

Jeep

Zmień
Jeep to amerykańska marka samochodów, która słynie z tworzenia pojazdów terenowych. Jej popularność pozwoliła na stałe wpisać się w mentalność klientów, dzięki czemu nazwa Jeep stała się synonimem aut przeznaczonych do jazdy w trudnym terenie, nawet gdy producentem danego auta jest konkurencyjna marka.
Dowiedz się więcej o marce
 

Polska: Rozszerzona akcja naprawcza Jeep Wrangler

Ewentualna możliwość wystąpienia usterki w wybranych egzemplarzach modelu Jeep Wrangler jest przyczyną rozszerzenia na naszym rynku ogłoszonej w marcu prewencyjnej akcji przywoławczej.

Firma Chrysler Group LLC powiadomiła Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów w marcu, że ewentualna możliwość wystąpienia usterki w wybranych egzemplarzach modelu Jeep Wrangler, wyposażonych w silnik benzynowy, jest przyczyną rozpoczęcia na naszym rynku prewencyjnej akcji przywoławczej. Importer rozszerzył teraz wspomnianą kampanię o kolejne 9 egzemplarzy (numery VIN patrz link poniżej).

Koncern powiadomił wszystkich swoich autoryzowanych dealerów i serwisy Chrysler, Jeep i Dodge, natomiast ci informują konsumentów listownie o realizowanej akcji przywoławczej i zapraszają na bezpłatne naprawy.

Bliższe informacje w linku poniżej.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama