/  /  /  / Polska: Akcja przywoławcza Jeep Cherokee
Jeep

Jeep

Zmień
Jeep to amerykańska marka samochodów, która słynie z tworzenia pojazdów terenowych. Jej popularność pozwoliła na stałe wpisać się w mentalność klientów, dzięki czemu nazwa Jeep stała się synonimem aut przeznaczonych do jazdy w trudnym terenie, nawet gdy producentem danego auta jest konkurencyjna marka.
Dowiedz się więcej o marce
 

Polska: Akcja przywoławcza Jeep Cherokee

UOKIK|

Jak poinformowała firma Chrysler Polska, ewentualna możliwość wystąpienia usterki w wybranych egzemplarzach modelu Jeep Cherokee jest przyczyną ogłoszenia prewencyjnej akcji przywoławczej, która obejmie w sumie 51 aut.

Firma Chrysler Polska powiadomiła Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, że wybrane egzemplarze modelu Jeep Cherokee zostaną objętą prewencyjną akcją przywoławczą.

Otóż w niektórych autach wyprodukowanych w USA między 1 maja 2002 roku a 30 września 2002 koncern nie może do końca wykluczyć ewentualnej możliwości utraty zapasu smaru w przegubach kulistych przedniego zawieszenia, co może prowadzić do ich korozji i przyspieszonego zużycia.

Na polskim rynku problem mógłby dotyczyć 51 samochodów.

Importer powiadomił o akcji nawrotowej wszystkich swoich autoryzowanych dealerów i serwisy Chrysler, Jeep i Dodge, a ci ostatni listownie informują klientów o problemie i zapraszają na bezpłatną wymianę kompletnych wahaczy wraz ze sworzniami.

Bliższe informacje podane są w linkach poniżej.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama