/  /  /  / Jeep Patriot i Compass z możliwą usterką fabryczną
Jeep

Jeep

Zmień
Jeep to amerykańska marka samochodów, która słynie z tworzenia pojazdów terenowych. Jej popularność pozwoliła na stałe wpisać się w mentalność klientów, dzięki czemu nazwa Jeep stała się synonimem aut przeznaczonych do jazdy w trudnym terenie, nawet gdy producentem danego auta jest konkurencyjna marka.
Dowiedz się więcej o marce
 

Jeep Patriot i Compass z możliwą usterką fabryczną

UOKIK|

Generalny importer samochodów marki Jeep na polskim rynku poinformował, że niektóre egzemplarze modelu Jeep Compass oraz Patriot mogą mieć usterkę fabryczną i w związku z tym zdecydowano się przygotować stosowną akcją naprawczą.

Chodzi o samochody wyprodukowane w USA w latach 2010-12. Jak ustalił koncern, w niektórych egzemplarzach może wystąpić błąd w oprogramowaniu modułu bezpieczeństwa. Usterka może skutkować brakiem aktywacji napinacza pasa bezpieczeństwa i/lub kurtyn powietrznych.

Na rynku polskim opisaną kampanią naprawczą objęto 563 samochodów Jeep Patriot i Compass (patrz TUTAJ).

Wszyscy klienci, który zakupili samochody objęte akcją naprawczą, są powiadamiani przez autoryzowanych partnerów listownie i wzywani do serwisu w celu kontroli i ewentualnego dokonania naprawy pojazdu.

Bliższych informacji związanych z kampanią serwisową udziela Fiat Auto Poland S.A. (adres: ul. Komorowicka 79, 43-300 Bielsko-Biała; tel.: Zielona Linia - 0080004265337; www.jeep.pl).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama