/  /  /  / Jeep Grand Cherokee 2014 w salonach
Jeep

Jeep

Zmień
Jeep to amerykańska marka samochodów, która słynie z tworzenia pojazdów terenowych. Jej popularność pozwoliła na stałe wpisać się w mentalność klientów, dzięki czemu nazwa Jeep stała się synonimem aut przeznaczonych do jazdy w trudnym terenie, nawet gdy producentem danego auta jest konkurencyjna marka.
Dowiedz się więcej o marce
 

Jeep Grand Cherokee 2014 w salonach

Jeep|
null
© Jeep
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Na polski rynek trafiły już pierwsze egzemplarze nowego modelu Jeep Grand Cherokee. Ceny zaczynają się katalogowo od 211 900 złotych.

W omawianym modelu marki Jeep zaoferowano nowe elementy nadwozia oraz wnętrza, nowinki technologiczne takie jak reflektory bi-ksenonowe z funkcją doświetlania zakrętów i LED, a także nową skrzynię automatyczną 8-biegową.

Na potencjalnych klientów czekają do wyboru cztery silniki (wysokoprężne oraz benzynowe) o mocy od 190 do 468 koni mechanicznych.  

Cennik Jeepa Grand Cherokee

Na rynku polskim ceny nowego Jeepa Grand Cherokee 2014 zaczynają się według cennika od 211 900 złotych. Bazowa wersja oferuje pod maską silnik wysokoprężny 3.0 o mocy maksymalnej 190 KM.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama