/  /  /  / Akcja naprawcza Jeepa Liberty
Jeep

Jeep

Zmień
Jeep to amerykańska marka samochodów, która słynie z tworzenia pojazdów terenowych. Jej popularność pozwoliła na stałe wpisać się w mentalność klientów, dzięki czemu nazwa Jeep stała się synonimem aut przeznaczonych do jazdy w trudnym terenie, nawet gdy producentem danego auta jest konkurencyjna marka.
Dowiedz się więcej o marce
 

Akcja naprawcza Jeepa Liberty

UOKIK|

Jak poinformowała firma Fiat Auto Poland, wybrane egzemplarze modelu Jeep Liberty mogą ewentualnie mieć usterkę fabryczną i w związku z tym zdecydowano się na ogłoszenie stosownej akcji serwisowej.

Według informacji przekazanej do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów przez firmę Fiat Auto Poland, w wybranych egzemplarzach modelu Jeep Liberty KJ (auta wyprodukowane w latach 2006-2007 w USA) może dojść do korozji i pęknięcia dolnych wahaczy tylnego zawieszenia.

Na rynku polskim omawianą kampanią naprawczą objętych jest 234 samochodów (lista numerów VIN patrz tutaj).

Wszyscy klienci, który zakupili samochody objęte akcją naprawczą, są powiadamiani indywidualnymi listami i wzywani do autoryzowanych serwisów w celu kontroli i ewentualnego dokonania stosownej naprawy.

Bliższych informacji związanych z kampanią serwisową udziela Fiat Auto Poland (adres: Al. Wyścigowa 6, 02-681 Warszawa; Infolinia: 0080004265337; e-mail: info@jeep.pl; www.jeep.pl).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama