/  /  /  /  / Nowa identyfikacja wizualna marki Jaguar
Jaguar XF

Jaguar XF

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Wyższa
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Nowa identyfikacja wizualna marki Jaguar

Jaguar|

Firma Jaguar wprowadziła nowy system identyfikacji wizualnej, który wiąże się ze zmianą strategii komunikacji marketingowej – Jaguar Alive. Marka od lat kojarzona z drapieżnym kotem otrzymała teraz nowoczesny i dynamiczny wygląd w myśl hasła: "Jaguar is alive as you are".

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Jaguar od lat udowadnia swój wyrafinowany i nowatorski styl nie tylko poprzez modele samochodów, ale także za pomocą identyfikacji wizualnej. W tym momencie uruchomiła nową, globalną kampanię marketingową. Nowatorskie spoty, odświeżony logotyp, bardziej dynamiczny i emocjonalny styl prezentacji marki to wyznaczniki nowej strategii komunikacji.

Zmiana nastąpiła także w identyfikacji wizualnej, dzięki czemu uwydatniono wiodące cechy marki takie jak: śmiałość, innowacyjność, zmysłowość i atrakcyjność. Odświeżona identyfikacja wizualna zawiera:
- chromowe logo w odświeżonej formie;
- odważną paletę barw: bordowo, srebrny;
- nowoczesną typografię.

Jak podkreśla koncern, to najbardziej zaawansowane zmiany, jakim poddano wizualną stronę marki przez ostatnie 40 lat.

Równocześnie za premierą nowego logo Jaguara i identyfikacji wizualnej uruchomiono także innowacyjną kampanię marketingową, której hasłem przewodnim jest słowo: Alive.Dzięki temu Jaguar ma szansę zaprezentować szeroko ducha marki, pokazać jej współczesną i autentyczną stronę. To także sposób na zaangażowanie klientów oraz użytkowników i zaproszenie do wspólnego przeżywania radości z jazdy samochodem. Alive to intuicja, instynkt, uwodzenie wigor i siła. Jaguar to przyjemność jazdy, dostępność luksusu, pewność i śmiałość na drodze. Jaguar Alive – poczuj, że żyjesz!
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama