/  /  /  /  / Akcja naprawcza Jaguara XF
Jaguar XF

Jaguar XF

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Wyższa
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Akcja naprawcza Jaguara XF

UOKIK|

Jak poinformowano Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, niektóre egzemplarze modelu Jaguar XF mogą ewentualnie mieć wadę fabryczną i w związku z tym rozpocznie się na polskim rynku stosowna akcja serwisowa.

Według producenta zachodzi podejrzenie, że w niektórych egzemplarzach modelu Jaguar XF (auta z roku modelowego 2010-2012, wyposażone w silnik benzynowy o pojemności 5,0 litra) może dojść do pęknięcia wspornika pompy paliwa. Może temu towarzyszyć zapalenie kontrolki silnika, a kierowca może poczuć zapach paliwa.

Na rynku polskim opisaną kampanią naprawczą objętych jest 8 samochodów Jaguar XF (lista VIN patrz TUTAJ).

Jak zapowiedział generalny importer, właściciele aut zidentyfikowanych po numerze VIN zostaną poinformowani listownie o sytuacji oraz zaproszeni do serwisu w celu sprawdzenia, czy w ich samochodzie występuje opisana wyżej wada i ewentualnego dokonania stosownej naprawy.

Bliższych informacji udziela JLR Polska Sp. z o.o. generalny importer Jaguar Land Rover w Polsce (Dział Obsługi Posprzedażnej; adres: ul. Szyszkowa 35/37, 02-285 Warszawa; tel.: +22 35 43 430; e-mail: jlr@jaguarlandrover.pl; www.landrover.pl).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama