/  /  /  / Jaguar XF w nowej cenie
Jaguar

Jaguar

Zmień
Jaguar to legendarna brytyjska marka, która została przejęta w 2008 roku przez indyjską firmę TATA Motors. Jej główną formą działalności jest tworzenie luksusowych samochodów o sportowym zacięciu. Ze względu na swój profil została zgrupowana wraz z Land Roverem jako jedna grupa biznesowa.
Dowiedz się więcej o marce
 

Jaguar XF w nowej cenie

Jaguar Polska|
null
© Jaguar
nullnullnull

Jak informuje nas firma Jaguar Polska, model Jaguar XF 3.0 d Luxury 210 KM dostępny jest teraz w promocyjnej cenie, która wynosi 199 900 zł. Auto oferuje takie elementy wyposażenia jak m.in. skórzana tapicerka oraz 7-calowy ekran multimedialny.

Jak informuje nas firma Jaguar Polska, model Jaguar XF w wersji 3.0 diesel 210 KM Luxury dostępny jest teraz w cenie 199 900* złotych brutto. Samochód posiada między innymi:
- skórzaną tapicerkę
- 7-calowy multimedialny ekran
- łącze Bluetooth
 
„Model XF to ucieleśnienie filozofii Jaguara, który tworzy piękne i dynamiczne samochody o unikalnych właściwościach jezdnych. Cechą wyróżniającą ten model jest ponadprzeciętne wyposażenie. To, co dla innych jest dodatkowym luksusem, my oferujemy w standardzie, a teraz dodatkowo w nowej, atrakcyjnej cenie - podkreśla Karolina Sobkowiak, Jaguar Brand Manager.

Jaguar XF dostępny jest w sześciu wersjach silnikowych, od 210-konnego diesla do najmocniejszego w klasie 510-konnego silnika benzynowego. Każdy z samochodów wyposażony jest standardowo w sześciostopniową automatyczną skrzynię biegów z łopatkami przy kierownicy umożliwiającymi ręczną zmianę przełożeń (Jaguar Sequential Shift).

Poza wyposażeniem Luxury, dostępnym obecnie w promocyjnej cenie, model XF występuje także w wersji Premium Luxury, Portfolio oraz w najmocniejszej XFR.

Jaguar XF jest laureatem ponad 50 prestiżowych nagród, między innymi:
- Best Executive Car 2011, 2010, 2009, 2008 (według magazynu What Car?)
- Najlepszy diesel w klasie premium 2011, 2010, 2009, 2008 (według magazynu Diesel Car)
- Kobiecy samochód roku 2010 – międzynarodowa nagroda przyznana przez kobiety pracujące jako dziennikarki zajmujące się motoryzacją
- Kobiecy samochód roku 2008 w kategorii samochód prestiżowy (według magazyn Twój Styl)
- Najlepsze w roku 2008 auto z silnikiem Diesla (według magazynu What Car?)
- Najbardziej ekscytujący nowy samochód roku 2007 (według magazyn What Car?)
- Design Award w konkursie Autocar 2007

* Cena dotyczy samochodu Jaguar XF 3.0 Diesel 210 KM w wersji wyposażenia Luxury, którego wyposażenie obejmuje skórzaną tapicerkę, 7-calowy multimedialny ekran, Bluetooth.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama