/  /  /  / Jaguar to nr 1 wśród producentów w Wielkiej Brytanii
Jaguar

Jaguar

Zmień
Jaguar to legendarna brytyjska marka, która została przejęta w 2008 roku przez indyjską firmę TATA Motors. Jej główną formą działalności jest tworzenie luksusowych samochodów o sportowym zacięciu. Ze względu na swój profil została zgrupowana wraz z Land Roverem jako jedna grupa biznesowa.
Dowiedz się więcej o marce
 

Jaguar to nr 1 wśród producentów w Wielkiej Brytanii

Jaguar|
null
© Jaguar
null

Jaguar został ogłoszony brytyjskim producentem numer jeden w 2012 roku według badania satysfakcji właścicieli pojazdów (Vehicle Ownership Satisfaction Study), przeprowadzonego przez J.D. Power Media oraz magazyn "What Car?".

Badania zostały przeprowadzone na grupie blisko 18 000 osób w Wielkiej Brytanii, które posiadają własny pojazd średnio od dwóch lat. Ocenie został poddany każdy aspekt użytkowania i właściwości pojazdu, m.in. osiągi, design, komfort jazdy, jakość, koszty eksploatacji, obsługa serwisowa i dealerska.

Uzyskane dane są najbardziej wszechstronne w swoim rodzaju i pozwoliły w kompleksowy sposób zbadać satysfakcję użytkowników samochodów.

W roku marka Jaguar osiągnęła pierwsze miejsce w rankingu, awansując z trzeciej pozycji zdobytej rok wcześniej. W zestawieniu modeli Jaguar XF zajął drugie miejsce, co oznacza wzrost jego pozycji aż o 15% w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

"Cieszy nas, że kierowcy dobrze czują się w Jaguarach, a zajęcie pierwszego miejsca wśród producentów to dla nas ogromny zaszczyt. Naszą ideą jest dostarczanie klientom produktów najwyższej klasy i jakości, a dzięki tej nagrodzie będziemy pracować z jeszcze większą energią - mówi Adrian Hallmark, Global Director marki Jaguar.

Marka Jaguar umacnia swoją pozycję na światowych rynkach. W 2011 roku odnotowała rekordowy, aż 60% wzrost w Chinach. W Polsce także zanotowano wzrost sprzedaży o blisko 10%.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama